Wagtail - en to uk translation catalogue (395 entries)

en: Wagtail admin
uk: Адміністрування Wagtail

en: None
uk: Нічого

en: You do not have permission to access the admin
uk: У Вас не вистачає прав для доступу до адмінпанелі

en: Scheduled publishing
uk: Запланована публікація

en: Common page configuration
uk: Загальні налаштування сторінкі

en: Content
uk: Контент

en: Promote
uk: Просування

en: Settings
uk: Налаштування

en: Enter password
uk: Введіть пароль

en: Enter your %s
uk: Введіть ваш %s

en: Enter your email address to reset your password
uk: Введіть вашу е-мейл адресу для скидання паролю

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
uk: Ви не можете мати декілька записів дозволів для однієї і тієї ж колекції.

en: New title
uk: Новий заголовок

en: New slug
uk: Нова коротка назва для URL

en: New parent page
uk: Нова батьківська сторінка

en: This copy will be a child of this given parent page.
uk: Ця копія буде спадковою для даної батьківської сторінки.

en: Copy subpages
uk: Скопіюваті підсторінки

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
uk[0]: Ця дія скопіює %(count)s підсторінку.
uk[1]: Ця дія скопіює %(count)s підсторінок.
uk[2]: Ця дія скопіює %(count)s підсторінок.
uk[3]: Ця дія скопіює %(count)s підсторінок.

en: Publish copied page
uk: Опублікуваті скопійовані сторінки

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
uk: Ця сторінка відображається на сайті, хочете також опублікувати її копію?

en: Publish copies
uk: Опублїкувати копії

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
uk[0]: %(count)s сторінку, що ви копіюєте, вже опубліковано. Хочете опублїкувати її копїю?
uk[1]: %(count)s сторінок, що ви копіюєте, вже опубліковано. Хочете опублїкувати їх копїю?
uk[2]: %(count)s сторінок, що ви копіюєте, вже опубліковано. Хочете опублїкувати їх копїю?
uk[3]: %(count)s сторінок, що ви копіюєте, вже опубліковано. Хочете опублїкувати їх копїю?

en: You do not have permission to copy to page "%(page_title)s"
uk: Ви не маєте прав на копіювання до сторінок "%(page_title)s"

en: This slug is already in use within the context of its parent page "%s"
uk: Ця коротка назва вже використана в контексті батьківської сторінки "%s"

en: You cannot copy a page into itself when copying subpages
uk: Не можливо скопіювати сторінку в саму себе, коли копіюєте підсторінки

en: This slug is already in use
uk: Ця коротка назва вже використовується

en: Go live date/time must be before expiry date/time
uk: Дата/час наживо має знаходитись перед датою/часом закінчення

en: Expiry date/time must be in the future
uk: Дата/час закінчення має бути у майбутньому

en: Search
uk: Пошук

en: Search term
uk: Пошуковий термін

en: Visibility
uk: Видимість

en: This field is required.
uk: Це поле необхідно заповнити

en: Please select at least one group.
uk: Будь ласка, виберіть як мінімум одну групу

en: Error 404: Page not found
uk: Помилка 404: сторінку не знайдено

en: Error 404
uk: Помилка 404

en: The requested page could not be found.
uk: Сторінку, яку ви просите, неможливо знайти

en: Go to Wagtail admin
uk: Перехід до адмінпанелі

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Change profile picture
uk: Змінити зображення профілю

en: Your current profile picture:
uk: Ваше поточне зображення профілю

en: Update
uk: Оновити

en: Change email
uk: Змінити email

en: Change password
uk: Зміна паролю

en: Your password can't be changed here. Please contact a site administrator.
uk: Ваш пароль неможливо змінити. Будь-ласка, зверніться до адміністратора.

en: Set Time Zone
uk: Задати часовий пояс

en: Language Preferences
uk: Налаштування мови

en: Notification preferences
uk: Налаштування повідомлень

en: Reset password
uk: Скинути пароль

en: Password change successful
uk: Пароль вдало змінений

en: Login
uk: Вхід

en: Set your new password
uk: Встановіть новий пароль

en: Invalid password reset link
uk: Неправильне посилання для скидання паролю

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.
uk: Посилання для скидання паролю недійсне, можливо через те, що воно вже було використане.

en: Request a new password reset
uk: Зробити запит для нового скидання паролю

en: Check your email
uk: Перевірте Вашу пошту

en: A link to reset your password has been emailed to you if an account exists for this address.
uk: Посилання на скидання паролю було відправлено вам на електронну пошту, якщо для цієї адреси було заведено аккаунт.

en: Please follow the link below to reset your password:
uk: Слідуйте за посиланням щоб скинути пароль

en: Your username (in case you've forgotten):
uk: Ваше ім'я користувача (якщо забули):

en: Password reset
uk: Скидання паролю

en: Reset your password
uk: Скинути Ваш пароль

en: Edit
uk: Редагування

en: Delete
uk: Видалити

en: Page
uk: Сторінка

en: Pages
uk: Сторінки

en: Loading…
uk: Завантаження...

en: No results
uk: Результати відсутні

en: Server Error
uk: Помилка Сервера

en: See children
uk: Показати дочірні елементи

en: See all
uk: Показати все

en: Close explorer
uk: Закрити переглядач

en: Alt text
uk: Змінити текст

en: Write here…
uk: Пишіть тут...

en: Horizontal line
uk: Горизонтальна лінія

en: Line break
uk: Рядковий розрив

en: Undo
uk: Відмінити

en: Redo
uk: Повторити

en: Reload the page
uk: Перезавантажити цю сторінку

en: Reload saved content
uk: Перезавантажити збережений контент

en: Show latest content
uk: Показати останній вміст

en: Show error
uk: Показати помилку

en: The editor just crashed. Content has been reset to the last saved version.
uk: Редактор щойно впав. Вміст був скинутий до останньої збереженої версії.

en: Dashboard
uk: Панель

en: Menu
uk: Меню

en: Add another
uk: Додати іншого

en: Move up
uk: Пересунути вгору

en: Move down
uk: Пересунути вниз

en: Explorer
uk: Управління файлами

en: Internal link
uk: Внутрішнє посилання

en: External link
uk: Зовнішнє посилання

en: Email link
uk: Посилання на email

en: 
            There is one match
         | 
            There are %(counter)s matches
uk[0]: 
                Знайдено один збіг
uk[1]: 
                Знайдено %(counter)s збіги
uk[2]: 
                Знайдено %(counter)s збігів
uk[3]: 
                Знайдено %(counter)s збігів

en: Choose
uk: Вибрати

en: Choose a page
uk: Оберіть сторінку

en: 
                    Only pages of type "%(type)s" may be chosen for this field. Search results will exclude pages of other types.
                     | 
                    Only the following page types may be chosen for this field: %(type)s. Search results will exclude pages of other types.
uk[0]: 
                    Для цього поля можуть бути вибрані лише сторінки типу "%(type)s". Результати пошуку не будуть містити сторінок інших типів.
uk[1]: 
                    Для цього поля можуть бути вибрані сторінки тільки таких типів: %(type)s. Інші типи сторінок не будуть включені до результатів пошуку.
uk[2]: 
                    Для цього поля можуть бути вибрані сторінки тільки таких типів: %(type)s. Інші типи сторінок не будуть включені до результатів пошуку.
uk[3]: 
                    Для цього поля можуть бути вибрані сторінки тільки таких типів: %(type)s. Інші типи сторінок не будуть включені до результатів пошуку.

en: Add an email link
uk: Додати посилання на email

en: Insert link
uk: Вставити посилання

en: Add an external link
uk: Вставити зовнішнє посилання

en: Collection privacy
uk: Загальнодоступність колекції

en: This collection has been made private by a parent collection.
uk: Батьківська колекція зробила цю колекцію приватною.

en: You can edit the privacy settings on:
uk: Ви можете редагувати налаштування приватності для:

en: Privacy settings determine who is able to view documents in this collection.
uk: Налаштування приватності визначають, хто зможе переглядати документи у цій колекції.

en: Save
uk: Зберегти

en: Privacy
uk: Приватність

en: Public
uk: Загальнодоступний

en: Private
uk: Приватний

en: This collection cannot be deleted, because it is not empty. It contains:
uk: Цю колекцію не можна видалити, тому що вона не є порожньою. Вона містить:

en: Name
uk: Ім'я

en: No collections have been created. Why not <a href="%(add_collection_url)s">add one</a>?
uk: Жодної колекції не створено. Чому б не <a href="%(add_collection_url)s">створити одну</a>?

en: Add %(label)s
uk: Додати %(label)s

en: Yes, delete
uk: Так, видалити

en: Welcome to the %(site_name)s Wagtail CMS
uk: Ласкаво просимо до %(site_name)s Wagtail CMS

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
uk: Це панель, на якій буде показана корисна інформація про створений вами контент.

en: Pages awaiting moderation
uk: Сторінки очікують на модерацію

en: Title
uk: Заголовок

en: Parent
uk: Предок

en: Type
uk: Тип

en: Edited
uk: Редаговано

en: Edit this page
uk: Редагувати цю сторінку

en: Approve
uk: Підтвердити

en: Reject
uk: Відхилити

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: %(time_period)s ago
uk: 1%(time_period)s тому

en: Your most recent edits
uk: Найостанніші зміни, зроблені вами

en: Date
uk: Дата

en: Status
uk: Статус

en: Draft
uk: Чернетка

en: Live
uk: Наживо

en: Site summary
uk: Резюме сайту

en: 
            <span>%(total)s</span> Page
         | 
            <span>%(total)s</span> Pages
uk[0]: 
            <span>%(total)s</span> Сторінка
uk[1]: 
            <span>%(total)s</span> Сторінки
uk[2]: 
            <span>%(total)s</span> Page
uk[3]: 
            <span>%(total)s</span> Сторінок

en: Sign in
uk: Увійдіть

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
uk: Ваші %(username_field)s та пароль не відповідають один одному. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Sign in to Wagtail
uk: Увійдіть до Wagtail

en: Forgotten it?
uk: Забули це?

en: Signing in…
uk: Здійснюється вхід...

en: The page "%(title)s" has been approved.
uk: Сторінку "%(title)s" схвалено.

en: You can view the page here:
uk: Ви можете переглянути сторінку тут:

en: The page "%(title)s" has been approved
uk: Сторінку "%(title)s" схвалено

en: Hello %(username)s,
uk: Привіт %(username)s,

en: Edit your notification preferences here:
uk: Змінюйте вподобання ваших сповіщень тут:

en: The page "%(title)s" has been rejected.
uk: Сторінку "%(title)s" було відхилено.

en: You can edit the page here:
uk: Ви можете редагувати сторінку тут:

en: The page "%(title)s" has been rejected
uk: Сторінка "%(title)s" була відхилена

en: The page "%(page)s" has been submitted for moderation by %(editor)s.
uk: Сторінку "%(page)s" відправлено на модерацію редактором%(editor)s.

en: You can preview the page here:
uk: Ви можете попередньо передивитись сторінку тут:

en: The page "%(page)s" has been submitted for moderation
uk: Сторінка "%(page)s" направлена на модерацію

en: Page privacy
uk: Приватність сторінки

en: This page has been made private by a parent page.
uk: Батьківська сторінка зробила цю сторінку приватною.

en: Privacy changes apply to all children of this page too.
uk: Зміни приватності також будуть застосовані до усіх дочірніх сторінок цієї сторінки.

en: Edit lock
uk: Редагувати блокування

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Unlocked
uk: Розблоковано

en: Create a page in %(title)s
uk: Створити сторінку в %(title)s

en: Create a page in
uk: Створити сторінку в

en: Choose which type of page you'd like to create.
uk: Оберіть тип сторінки, яку ви б хотіли створити.

en: Pages using %(page_type)s
uk: Сторінка використовує %(page_type)s

en: Delete %(title)s
uk: Видалити %(title)s

en: Are you sure you want to delete this page?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цю сторінку?

en: 
                        This will also delete one more subpage.
                     | 
                        This will also delete %(descendant_count)s more subpages.
uk[0]: 
                        Цим ви видалите також одну дочірню сторінку.
uk[1]: 
                        Цим ви видалите також %(descendant_count)s дочірніх сторінки.
uk[2]: 
                        Цим ви видалите також %(descendant_count)s дочірніх сторінок.
uk[3]: 
                        Цим ви видалите також %(descendant_count)s дочірніх сторінок.

en: Yes, delete it
uk: Так, видалити

en: No, don't delete it
uk: Ні, не видаляти

en: Alternatively you can <a href="%(unpublish_url)s">unpublish the page</a>. This removes the page from public view and you can edit or publish it again later.
uk: У якості альтернативи ви можете <a href="%(unpublish_url)s">зняти з публікації сторінку</a>. Цим самим ви видалите сторінку з публічного доступу і зможете відредагувати чи опублікувати її потім знову.

en: Move %(title)s
uk: Перемістити %(title)s

en: Move
uk: Перемістити

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
uk: Ви впевнені, що хочете перемістити цю сторінку до '%(title)s'?

en: Are you sure you want to move this page and all of its children into '%(title)s'?
uk: Ви впевнені, що хочете перемістити цю сторінку разом з її дочірніми до  '%(title)s'?

en: Yes, move this page
uk: Так, перемістити цю сторінку

en: Unpublish %(title)s
uk: Зняти з публікації %(title)s

en: Unpublish
uk: Зняти з публікації

en: Are you sure you want to unpublish this page?
uk: Ви впевнені, що хочете зняти з публікації цю сторінку?

en: 
                        This page has one subpage. Unpublish this too
                     | 
                        This page has %(live_descendant_count)s subpages. Unpublish these too
uk[0]: 
                        Ця сторінка має одну дочірню сторінку. Зняти її з публікації також
uk[1]: 
                        Ця сторінка має %(live_descendant_count)s дочірніх сторінки. Зняти їх з публікації також
uk[2]: 
                        Ця сторінка має %(live_descendant_count)s дочірніх сторінок. Зняти їх з публікації також
uk[3]: 
                        Ця сторінка має %(live_descendant_count)s дочірніх сторінок. Зняти їх з публікації також

en: Yes, unpublish it
uk: Так, зняти з публікації

en: No, don't unpublish
uk: Ні, не знімати з публікації

en: Pages using %(page_class_verbose_name)s
uk: Сторінки використовують %(page_class_verbose_name)s

en: Pages using
uk: Сторінки використовують

en: Copy %(title)s
uk: Копіювати%(title)s

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy this page
uk: Копіювати цю сторінку

en: New %(page_type)s
uk: Створити %(page_type)s

en: New
uk: Створити

en: Saving…
uk: Йде збереження...

en: Save draft
uk: Зберегти чернетку

en: Publishing…
uk: Опубліковується...

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Submit for moderation
uk: Надіслати на модерацію

en: This page has unsaved changes.
uk: Ця сторінка має незбережені зміни

en: Editing %(page_type)s: %(title)s
uk: Редагування %(page_type)s: %(title)s

en: Editing %(page_type)s <span>%(title)s</span>
uk: Редагування %(page_type)s <span>%(title)s</span>

en: Page locked
uk: Сторінку заблоковано

en: Replace current draft
uk: Замінити поточну чернетку

en: Publish this revision
uk: Опублікувати цю ревізію

en: Last modified: %(last_mod)s
uk: Востаннє змінювалось: %(last_mod)s

en: by %(modified_by)s
uk: користувачем %(modified_by)s

en: Revisions
uk: Ревізії

en: Exploring %(title)s
uk: Перегляд %(title)s

en: Drag
uk: Перетягнути

en: Updated
uk: Оновлено

en: 
                                The root level is where you can add new sites to your Wagtail installation. Pages created here will not be accessible at any URL until they are associated with a site.
uk: 
                               Кореневий рівень призначений для додавання сайтів до екземпляру Wagtail. Сторінки, створені тут не будут доступні за жодною адресою поки вони не будуть асоційовані із сайтом.

en: Configure a site now.
uk: Сконфігурувати сайт зараз.

en: 
                                If you just want to add pages to an existing site, create them as children of the homepage instead.
uk: 
                                Якщо ви хочете просто додати сторінки на сайт, створіть їх як дочірні по відношенню до головної.

en: 
                            Pages created here will not be accessible at any URL. To add pages to an existing site, create them as children of the homepage.
uk: 
                            Сторінки, створені у даному розташуванні, не будуть доступні за жодним посиланням. Аби додавати сторінки на існуючий сайт, створіть їх як дочірні для домашньої сторінки.

en: 
                            There is no site set up for this location. Pages created here will not be accessible at any URL until a site is associated with this location.
uk: 
                           За цим розташуванням немає налаштованого сайту. Сторінки, створені тут, не будуть доступні за жодним посиланням, допоки сайт не буде асоційований із цим розташуванням.

en: 
                            There is no site record for this location. Pages created here will not be accessible at any URL.
uk: 
                            Для цього розташування немає запису сайту. Сторінки, створені тут, не будуть доступні за жодним посиланням.

en: No pages have been created at this location.
uk: У цьому розташування немає створених сторінок.

en: Why not <a href="%(add_page_url)s">create one</a>?
uk: Чому б <a href="%(add_page_url)s">не створити одну</a>?

en: This page is locked to further editing
uk: Сторінку заблоковану для майбутнього редагування

en: Explore subpages of '%(title)s'
uk: Переглянути вкладені сторінки для '%(title)s'

en: Explore
uk: Переглянути

en: Explore child pages of '%(title)s'
uk: Переглянути дочірні сторінки для '%(title)s'

en: Add a child page to '%(title)s'
uk: Додати дочірню сторінку для'%(title)s'

en: Add child page
uk: Додати дочірню сторінку

en: Sites menu
uk: Меню сайтів

en: 
            Page %(page_number)s of %(num_pages)s.
uk: 
            Сторінка %(page_number)s з %(num_pages)s.

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: This page is protected from public view
uk: Ця сторінка захищена від публічного перегляду

en: Disable ordering of child pages
uk: Відключити впорядковування дочірніх сторінок

en: Order
uk: Порядок

en: Enable ordering of child pages
uk: Увімкнути впорядковування дочірніх сторінок

en: Select a new parent page for %(title)s
uk: Обрати нову батьківську сторінку для %(title)s

en: Select a new parent page for <span>%(title)s</span>
uk: Обрати нову батьківську сторінку для <span>%(title)s</span>

en: Preview error
uk: Помилка попереднього перегляду

en: 
                    Impossible to preview this page, some errors are remaining.
                    Please close this tab, edit the page to fix these errors,
                    then use preview again.
uk: 
                    Неможливо зробити попередній перегляд цієї сторінки, лишаються ще деякі помилки.
                    Будь ласка, закрийте цю вкладу, відредагуйте сторінку, щоб виправити ці помилки 
                    і тоді зробіть ще раз попередній перегляд.

en: Close
uk: Закрити

en: Comparing %(title)s
uk: Порівняння %(title)s

en: Comparing
uk: Порівняння

en: View revisions
uk: Показати ревізії

en: Fields
uk: Поля

en: Changes
uk: Зміни

en: 
                                                                Moved down 1 place.
                                                             | 
                                                                Moved down %(counter)s places.
uk[0]: 
                                                                Переміщено вниз на 1 місце.
uk[1]: 
                                                                Переміщено вниз на %(counter)s місць.
uk[2]: 
                                                                Переміщено вниз на %(counter)s місць.
uk[3]: 
                                                                Переміщено вниз на %(counter)s місць.

en: 
                                                                Moved up 1 place.
                                                             | 
                                                                Moved up %(counter)s places.
uk[0]: 
                                                                Переміщено вгору на 1 місце.
uk[1]: 
                                                                Переміщено вгору на %(counter)s місць.
uk[2]: 
                                                                Переміщено вгору на %(counter)s місць.
uk[3]: 
                                                                Переміщено вгору на %(counter)s місць.

en: There are no differences between these two revisions
uk: Немає ніяких відмінностей між цими двома ревізіями

en: Unschedule Revision %(revision.id)s for %(title)s
uk: Знято з розкладу ревізію %(revision.id)s для «%(title)s»

en: Unschedule
uk: Зняти з плану

en: Are you sure you want to unschedule this revision?
uk: Ви впевнені,  що хочете зняти з плану цю ревізію?

en: Yes, unschedule
uk: Так, зняти з плану

en: No, don't unschedule
uk: Ні, не знімати з плану

en: Revisions of %(title)s
uk: Ревізії для «%(title)s»

en: Revisions of
uk: Ревізії

en: Revision date
uk: Дата ревізії

[ctx: points to a user who created a revision]
en: by
uk: користувачем

en: Current draft
uk: Поточна чернетка

en: Live version
uk: Версія наживо

en: Scheduled for
uk: Заплановано для

en: Review this revision
uk: Переглянути цю ревізію

en: Compare with previous revision
uk: Порівняти з попередньою ревізією

en: Cancel scheduled publish
uk: Скасувати заплановану публікацію

en: No revisions of this page exist
uk: Ця сторінка не має жодної ревізії

en: No revision of this page exist
uk: Відсутня ревізія для цієї сторінки

en: 
                    There is one matching page
                 | 
                    There are %(counter)s matching pages
uk[0]: 
                    Знайдено одну сторінку, що має відповідність
uk[1]: 
                    Знайдено %(counter)s сторінки, що мають відповідність
uk[2]: 
                    Знайдено %(counter)s сторінок, що мають відповідність
uk[3]: 
                    Знайдено %(counter)s сторінок, що мають відповідність

en: Page types
uk: Типи сторінок

en: Sorry, no pages match <em>"%(query_string)s"</em>
uk: Вибачте, жодна сторінка не відповідає <em>"%(query_string)s"</em>

en: Enter a search term above
uk: Введіть пошукову фразу

en: No pages use
uk: Не використовується жодна сторінка

en: Collection
uk: Колекція

en: Root
uk: Корінь

en: Home
uk: Головна

en: All collections
uk: Усі колекції

en: January
uk: Січень

en: February
uk: Лютий

en: March
uk: Березень

en: April
uk: Квітень

en: May
uk: Травень

en: June
uk: Червень

en: July
uk: Липень

en: August
uk: Серпень

en: September
uk: Вересень

en: October
uk: Жовтень

en: November
uk: Листопад

en: December
uk: Грудень

en: Sun
uk: Неділя

en: Mon
uk: Понеділок

en: Tue
uk: Вівторок

en: Wed
uk: Середа

en: Thu
uk: Четвер

en: Fri
uk: П'ятниця

en: Sat
uk: Субота

en: Edit your account
uk: Редагувати ваш аккаунт

en: Account settings
uk: Налаштування аккаунту

en: Log out
uk: Вийти

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
uk: Сторінка %(page_num)s з %(total_pages)s.

en: Other searches
uk: Інші пошуки

en: You are using an <strong>outdated</strong> browser not supported by this software. Please <a href="http://browsehappy.com/">upgrade your browser</a>.
uk: Ви використовуєте <strong>застарілий</strong> браузер, що не підтримується даним програмним забезпеченням. Будь ласка, <a href="http://browsehappy.com/">оновіть ваш браузер</a>.

en: 
                Javascript is required to use Wagtail, but it is currently disabled.<br />
                Here are the <a href="http://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noopener">instructions how to enable JavaScript in your web browser</a>.
uk: 
                JavaScript необхідний для функціонування Wagtail, проте він зараз відключений.<br />
                Ось <a href="http://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noopener">інструкції, як увімкнути JavaScript у вашому браузері</a>.

en: Go to Wagtail admin interface
uk: Перейти до адмінського інтерфейсу Wagtail

en: Add a child page
uk: Додати дочірню сторінку

en: Show in Explorer
uk: Показати у переглядачі

en: Test
uk: Тест

en: Catalan
uk: Каталонська

en: German
uk: Німецька

en: Greek
uk: Грецька

en: English
uk: Англійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Finnish
uk: Фінська

en: French
uk: Французька

en: Galician
uk: Галісійська

en: Icelandic
uk: Ісландська

en: Italian
uk: Італійська

en: Korean
uk: Корейська

en: Lithuanian
uk: Литовська

en: Norwegian Bokmål
uk: Норвезький букмол

en: Netherlands Dutch
uk: Нідерландська мова

en: Persian
uk: Перська

en: Polish
uk: Польська

en: Brazilian Portuguese
uk: Бразильська португальська

en: Portuguese
uk: Португальска

en: Romanian
uk: Румунська

en: Russian
uk: Російська

en: Swedish
uk: Шведська

en: Slovak
uk: Словацька

en: Ukrainian
uk: Українська

en: Chinese (China)
uk: Китайська (Китай)

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
uk: Вибачте, ви не маєте дозволів для доступу у цей розділ.

en: Your password has been changed successfully!
uk: Ваш пароль успішно змінено!

en: Your email has been changed successfully!
uk: Ваш email успішно змінений!

en: Your preferences have been updated.
uk: Ваші вподобання оновлено.

en: Your preferences have been updated successfully!
uk: Ваші параметри успішно оновлені!

en: You have been successfully logged out.
uk: Ви успішно вийшли.

en: Collections
uk: Колекції

en: Add a collection
uk: Додати колекцію

en: Add collection
uk: Додати колекцію

en: Collection '{0}' created.
uk: Колекцію '{0}' створено.

en: Collection '{0}' updated.
uk: Колекцію '{0}' оновлено.

en: The collection could not be saved due to errors.
uk: Ця колекція не може бути збережена через помилки

en: Delete collection
uk: Видалили колекцію

en: Collection '{0}' deleted.
uk: Колекцію '{0}' видалено.

en: Are you sure you want to delete this collection?
uk: Ви впевнені, що хочете видалили цю колекцію?

en: Editing
uk: Редагування

en: Page '{0}' created and scheduled for publishing.
uk: Сторінку '{0}' створено і заплановано до публікації.

en: View live
uk: Побачити наживо

en: Page '{0}' created and published.
uk: Сторінку '{0}' створено і опубліковано.

en: Page '{0}' created and submitted for moderation.
uk: Сторінку '{0}' створено і направлено на модерацію.

en: View draft
uk: Переглянути чернетку

en: Failed to send notifications to moderators
uk: Надсилання сповіщень для модераторів зазнало невдачі

en: Page '{0}' created.
uk: Сторінку '{0}' створено.

en: The page could not be created due to validation errors
uk: Цю сторінку не можна створити через помилки валідації

en: Revision from {0} of page '{1}' has been scheduled for publishing.
uk: Ревізію {0} сторінки '{1}' заплановано для публікації.

en: Page '{0}' is live and this revision has been scheduled for publishing.
uk: Сторінка '{0}' у режимі наживо і цю ревізію було заплановано до публікації.

en: Page '{0}' has been scheduled for publishing.
uk: Сторінку '{0}' заплановано до публікації.

en: Revision from {0} of page '{1}' has been published.
uk: Ревізію з {0} сторінки '{1}' опубліковано.

en: Page '{0}' has been published.
uk: Сторінку '{0}' опубліковано.

en: Page '{0}' has been submitted for moderation.
uk: Сторінку '{0}' надіслано на модерацію.

en: Page '{0}' has been replaced with revision from {1}.
uk: Сторінку '{0}' було замінено ревізією з {1}.

en: Page '{0}' has been updated.
uk: Сторінку '{0}' оновлено.

en: The page could not be saved as it is locked
uk: Сторінку не можна зберегти, бо вона заблокована

en: The page could not be saved due to validation errors
uk: Сторінку не можна зберегти через помилки валідації

en: Compare with live version
uk: Порівняти із версією наживо

en: This page is currently awaiting moderation
uk: Ця сторінка очікує на модерацію

en: Page '{0}' deleted.
uk: Сторінку '{0}' видалено.

en: Page '{0}' unpublished.
uk: Сторінку '{0}' знято з публікації.

en: Page '{0}' moved.
uk: Сторінку '{0}' переміщено.

en: Page '{0}' and {1} subpages copied.
uk: Сторінка '{0}' і {1} вкладені сторінки скопійовано.

en: Page '{0}' copied.
uk: Сторінку '{0}' скопійовано.

en: The page '{0}' is not currently awaiting moderation.
uk: Сторінка '{0}' не перебуває в очікуванні модерації.

en: Page '{0}' published.
uk: Сторінку '{0}' опубліковано.

en: Failed to send approval notifications
uk: Надсилання сповіщення про схвалення зазнало невдачі

en: Page '{0}' rejected for publication.
uk: Публікацію сторінки '{0}' відхилено.

en: Failed to send rejection notifications
uk: Надсилання сповіщення про відхилення зазнало невдачі

en: Page '{0}' is now locked.
uk: Сторінку '{0}' заблоковано.

en: Page '{0}' is now unlocked.
uk: Сторінку '{0}' розблоковано.

en: You are viewing a previous revision of this page from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
uk: Ви переглядаєте попередню ревізію цієї сторінки від <b>%(created_at)s</b> створену %(user)s

en: Earliest
uk: Найбільш раннє

en: Latest
uk: Останнє

en: revision {0} of "{1}"
uk: ревізія {0} для "{1}"

en: Revision {0} of "{1}" unscheduled.
uk: Ревізія {0} для "{1}" знято з плану.

en: Edit '{title}'
uk: Редагувати '{title}'

en: Preview draft version of '{title}'
uk: Попередньо переглянути чернетку для '{title}'

en: View live version of '{title}'
uk: Переглянути живу версію для '{title}'

en: Add a child page to '{title}'
uk: Додати дочірню сторінку для '{title}'

en: More
uk: Більше

en: View more options for '{title}'
uk: Показати більше опцій для '{title}'

en: Move page '{title}'
uk: Перемістити сторінку '{title}'

en: Copy page '{title}'
uk: Копіювати сторінку '{title}'

en: Delete page '{title}'
uk: Видалити сторінку '{title}'

en: Unpublish page '{title}'
uk: Зняти з публікації сторінку '{title}'

en: View revision history for '{title}'
uk: Переглянути історію ревізій для '{title}'

en: Set profile picture
uk: Задати зображення профілю

en: Change your profile picture
uk: Змінити зображення профілю

en: Change the email address linked to your account.
uk: Змінити email адресу вашого аккаунту.

en: Change the password you use to log in.
uk: Змінити пароль, використаний для входу.

en: Choose which email notifications to receive.
uk: Виберіть пошту, на яку надходитимуть повідомлення

en: Language preferences
uk: Налаштування мови

en: Choose the language you want to use here.
uk: Виберіть мову, яку ви хочете тут використовувати

en: Current Time Zone
uk: Поточний часовий пояс

en: Choose your current time zone.
uk: Оберіть поточний часовий пояс

en: Heading {level}
uk: Заголовок {level}

en: Bulleted list
uk: Маркований список

en: Numbered list
uk: Пронумерований список

en: Bold
uk: Жирний

en: Italic
uk: Курсив

en: Link
uk: Посилання

en: Choose an item
uk: Оберіть елемент

en: Choose another item
uk: Оберіть інший елемент

en: Clear choice
uk: Очистити вибір

en: Edit this item
uk: Редагувати цей елемент

en: Choose another page
uk: Оберіть іншу сторінку
