Wagtail - en to sk_SK translation catalogue (337 entries)

en: 
                                                                Moved down 1 place.
                                                             | 
                                                                Moved down %(counter)s places.
sk_SK[0]: 
                                                                Posunuté nadol.
sk_SK[1]: 
                                                                Posunuté nadol o %(counter)s miesta.
sk_SK[2]: 
                                                                Posunuté nadol o %(counter)s miest.
sk_SK[3]: 
                                                                Posunuté nadol o %(counter)s miest.

en: 
                                                                Moved up 1 place.
                                                             | 
                                                                Moved up %(counter)s places.
sk_SK[0]: 
                                                                Posunuté nahor.
sk_SK[1]: 
                                                                Posunuté nahor o %(counter)s miesta.
sk_SK[2]: 
                                                                Posunuté nahor o %(counter)s miest.
sk_SK[3]: 
                                                                Posunuté nahor o %(counter)s miest.

en: 
                                If you just want to add pages to an existing site, create them as children of the homepage instead.
sk_SK: 
                                Ak chcete pridať stránky k existujúcemu sídlu, vytvorte ich ako potomka domovskej stránky.

en: 
                                The root level is where you can add new sites to your Wagtail installation. Pages created here will not be accessible at any URL until they are associated with a site.
sk_SK: 
    Koreňová úroveň je miesto kde môžete pre svoju Wagtail inštaláciu pridať nové stránky sídla. Stránky vytvorené na koreňovej úrovni nebudú prístupné na žiadnej URL, pokiaľ ich neprepojíte so sídlom.

en: 
                            Pages created here will not be accessible at any URL. To add pages to an existing site, create them as children of the homepage.
sk_SK: 
                            Stránky vytvorené tu nebudú prístupné na žiadnom URL. Aby ste pridali stránky k existujúcemu sídlu, vytvorte ich ako potomka domovskej stránky.

en: 
                            There is no site record for this location. Pages created here will not be accessible at any URL.
sk_SK: 
                            Pre túto lokalitu neexistuje sídlo. Stránky vytvorené tu nebudú prístupné na žiadnom URL.

en: 
                            There is no site set up for this location. Pages created here will not be accessible at any URL until a site is associated with this location.
sk_SK: 
                            Pre túto lokalitu nie je nastavené žiadne sídlo. Stránky vytvorené tu nebudú prístupné na žiadnom URL do doby, kým nebude nastavené sídlo.

en: 
                        This page has one subpage. Unpublish this too
                     | 
                        This page has %(live_descendant_count)s subpages. Unpublish these too
sk_SK[0]: 
                        Táto stránka obsahuje podstránku. Odpublikujte ju tiež
sk_SK[1]: 
                        Táto stránka obsahuje %(live_descendant_count)s podstránky. Odpublikujte ich tiež
sk_SK[2]: 
                        Táto stránka obsahuje %(live_descendant_count)s podstránok. Odpublikujte ich tiež
sk_SK[3]: 
                        Táto stránka obsahuje %(live_descendant_count)s podstránok. Odpublikujte ich tiež

en: 
                        This will also delete one more subpage.
                     | 
                        This will also delete %(descendant_count)s more subpages.
sk_SK[0]: 
    Toto odstráni ešte jednu podstránku.
sk_SK[1]: 
    Toto odstráni tiež %(descendant_count)s podstránok.
sk_SK[2]: 
    Toto odstráni tiež %(descendant_count)s podstránok.
sk_SK[3]: 
    Toto odstráni tiež %(descendant_count)s podstránok.

en: 
                    Impossible to preview this page, some errors are remaining.
                    Please close this tab, edit the page to fix these errors,
                    then use preview again.
sk_SK: 
                    Nie je možné zobraziť náhľad kvôli chybám.
                    Prosím zavrite tento tab, opravte chyby na stránke 
                    a použite náhľad znovu.

en: 
                    Only pages of type "%(type)s" may be chosen for this field. Search results will exclude pages of other types.
                     | 
                    Only the following page types may be chosen for this field: %(type)s. Search results will exclude pages of other types.
sk_SK[0]: 
                    Len typ "%(type)s" stránky môže byť vybratý pre toto pole. Výsledky hľadania nebudú obsahovať stránky iných typov.
sk_SK[1]: 
                   Len nasledujúce typy stránok môžu byť vybrané pre toto pole: %(type)s. Výsledky hľadania nebudú obsahovať stránky iných typov.
sk_SK[2]: 
                    Len nasledujúce typy stránok môžu byť vybrané pre toto pole: %(type)s. Výsledky hľadania nebudú obsahovať stránky iných typov.
sk_SK[3]: 
                    Len nasledujúce typy stránok môžu byť vybrané pre toto pole: %(type)s. Výsledky hľadania nebudú obsahovať stránky iných typov.

en: 
                    There is one matching page
                 | 
                    There are %(counter)s matching pages
sk_SK[0]: 
    1 výsledok hľadania
sk_SK[1]: 
    %(counter)s výsledky hľadania
sk_SK[2]: 
    %(counter)s výsledkov hľadania
sk_SK[3]: 
    %(counter)s výsledkov hľadania

en: 
                Javascript is required to use Wagtail, but it is currently disabled.<br />
                Here are the <a href="http://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noopener">instructions how to enable JavaScript in your web browser</a>.
sk_SK: 
                Javascript je potrebný na použitie Wagtailu, ale momentálne je vypnutý.<br />
                Tu sú <a href="http://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noopener">inštrukcie ako zapnúť JavaScript vo Vašom webovom prehliadači</a>.

en: 
            <span>%(total)s</span> Page
         | 
            <span>%(total)s</span> Pages
sk_SK[0]: 
    <span>%(total)s</span> Stránka
sk_SK[1]: 
    <span>%(total)s</span> Stránky
sk_SK[2]: 
    <span>%(total)s</span> Stránok
sk_SK[3]: 
    <span>%(total)s</span> Stránok

en: 
            Page %(page_number)s of %(num_pages)s.
sk_SK: 
    Strana %(page_number)s z %(num_pages)s.

en: 
            There is one match
         | 
            There are %(counter)s matches
sk_SK[0]: 
    Jeden výsledok hľadania
sk_SK[1]: 
    %(counter)s výsledkov hľadania
sk_SK[2]: 
    %(counter)s výsledkov hľadania
sk_SK[3]: 
    %(counter)s výsledkov hľadania

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
sk_SK[0]: %(count)s zo stránok ktoré kopírujete je live. Chcete publikovať aj jej kópiu?
sk_SK[1]: %(count)s zo stránok ktoré kopírujete sú live. Chcete publikovať aj ich kópie?
sk_SK[2]: %(count)s zo stránok ktoré kopírujete sú live. Chcete publikovať aj ich kópie?
sk_SK[3]: %(count)s zo stránok ktoré kopírujete sú live. Chcete publikovať aj ich kópie?

en: %(time_period)s ago
sk_SK: %(time_period)s dozadu

en: Account
sk_SK: Účet

en: Account settings
sk_SK: Nastavenia účtu

en: Add a child page
sk_SK: Pridať podstránku

en: Add a child page to '%(title)s'
sk_SK: Pridajte podstránku do '%(title)s'

en: Add a child page to '{title}'
sk_SK: Pridať podstránku k '{title}'

en: Add a collection
sk_SK: Pridať kolekciu

en: Add an email link
sk_SK: Pridať emailový odkaz

en: Add an external link
sk_SK: Pridať externý odkaz

en: Add another
sk_SK: Pridať ďalšie

en: Add child page
sk_SK: Pridať podstránku

en: Add collection
sk_SK: Pridať kolekciu

en: All collections
sk_SK: Všetky kolekcie

en: Alternatively you can <a href="%(unpublish_url)s">unpublish the page</a>. This removes the page from public view and you can edit or publish it again later.
sk_SK: V prípade potreby môžete stránke <a href="%(unpublish_url)s">zrušiť publikáciu</a>. Toto ju pred návštevníkmi schová, a nadalej ju budete môcť upravovať alebo neskôr publikovať.

en: Approve
sk_SK: Schváliť

en: April
sk_SK: Apríl

en: Are you sure you want to delete this collection?
sk_SK: Naozaj chcete zmazať túto kolekciu?

en: Are you sure you want to delete this page?
sk_SK: Naozaj chcete zmazať túto stránku?

en: Are you sure you want to move this page and all of its children into '%(title)s'?
sk_SK: Naozaj chcete presunúť túto stránku a všetky jej podstránky do '%(title)s'?

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
sk_SK: Naozaj chcete presunúť túto stránku do '%(title)s'?

en: Are you sure you want to unpublish this page?
sk_SK: Naozaj chcete odpublikovať túto stránku?

en: Brazilian Portuguese
sk_SK: Portugalsky (Brazília)

en: Catalan
sk_SK: Katalánsky

en: Change password
sk_SK: Zmeniť heslo

en: Change the password you use to log in.
sk_SK: Zmeniť heslo ktoré používate na prihlásenie.

en: Changes
sk_SK: Zmeny

en: Check your email
sk_SK: Skontrolujte váš email

en: Chinese (China)
sk_SK: Čínsky

en: Choose
sk_SK: Zvoliť

en: Choose a page
sk_SK: Zvoliť stránku

en: Choose an item
sk_SK: Zvoľte položku

en: Choose another item
sk_SK: Zvoliť daľšiu položku

en: Choose another page
sk_SK: Zvoliť ďalšiu stránku

en: Choose the language you want to use here.
sk_SK: Vyberte jazyk, ktorá tu chcete používať.

en: Choose which email notifications to receive.
sk_SK: Zvoľte ktoré emailové notifikácie chcete dostávať

en: Choose which type of page you'd like to create.
sk_SK: Zvoľte typ stránky ktorý chcete vytvoriť

en: Clear choice
sk_SK: Zmazať voľbu

en: Close
sk_SK: Zavrieť

en: Close explorer
sk_SK: Zavrieť prehliadač

en: Collection
sk_SK: Kolekcie

en: Collection '{0}' created.
sk_SK: Kolekcia '{0}' bola vytvorená.

en: Collection '{0}' deleted.
sk_SK: Kolekcia '{0}' bola zmazaná.

en: Collection '{0}' updated.
sk_SK: Kolekcia '{0}' bola aktualizovaná.

en: Collection privacy
sk_SK: Súkromie kolekcie

en: Collections
sk_SK: Kolekcie

en: Common page configuration
sk_SK: Základné nastavenia stránky

en: Compare with live version
sk_SK: Porovnaj s live verziou

en: Compare with previous revision
sk_SK: Porovnaj s predošlou revíziou

en: Comparing
sk_SK: Porovnať

en: Comparing %(title)s
sk_SK: Porovnať %(title)s

en: Configure a site now.
sk_SK: Nastavte webové sídlo.

en: Content
sk_SK: Obsah

en: Copy
sk_SK: Kopírovať

en: Copy %(title)s
sk_SK: Kopírovať %(title)s

en: Copy page '{title}'
sk_SK: Kopírovať stránku '{title}'

en: Copy subpages
sk_SK: Kopírovať podstránky

en: Copy this page
sk_SK: Kopírovať túto stránku

en: Create a page in
sk_SK: Vytvoriť stránku v

en: Create a page in %(title)s
sk_SK: Vytvoriť stránku v %(title)s

en: Current draft
sk_SK: Aktuálny koncept

en: Dashboard
sk_SK: Nástenka

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: Delete %(title)s
sk_SK: Zmazať %(title)s

en: Delete collection
sk_SK: Zmazať kolekciu

en: Delete page '{title}'
sk_SK: Vymazať stránku '{title}'

en: Disable ordering of child pages
sk_SK: Zakázať usporiadanie podstránok

en: Draft
sk_SK: Koncept

en: Drag
sk_SK: Potiahnuť

en: Earliest
sk_SK: Najstaršie

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit '{title}'
sk_SK: Upraviť '{title}'

en: Edit lock
sk_SK: Upraviť zámok

en: Edit this item
sk_SK: Upraviť položku

en: Edit this page
sk_SK: Upraviť túto stránku

en: Edit your account
sk_SK: Upraviť váš účet

en: Edit your notification preferences here:
sk_SK: Tu upravte vaše notifikáčné nastavenia:

en: Edited
sk_SK: Upravené

en: Editing
sk_SK: Editácia

en: Editing %(page_type)s <span>%(title)s</span>
sk_SK: Upravujete %(page_type)s <span>%(title)s</span>

en: Editing %(page_type)s: %(title)s
sk_SK: Upravujete %(page_type)s: %(title)s

en: Email link
sk_SK: Emailový odkaz

en: Enable ordering of child pages
sk_SK: Povoliť usporiadanie child stránok

en: English
sk_SK: Anglicky

en: Enter a search term above
sk_SK: Zadajte hľadaný výraz

en: Enter password
sk_SK: Zadajte heslo

en: Enter your %s
sk_SK: Zadajte vaše %s

en: Enter your email address to reset your password
sk_SK: Zadajte vašu emailovú adresu pre obnovu hesla

en: Error 404
sk_SK: Chyba 404

en: Error 404: Page not found
sk_SK: Chyba 404: Stránka nebola nájdená

en: Expiry date/time must be in the future
sk_SK: Dátum expirácie musí byť v budúcnosti

en: Explore
sk_SK: Prehliadať

en: Explore child pages of '%(title)s'
sk_SK: Prehliadajte podstránky '%(title)s'

en: Explore subpages of '%(title)s'
sk_SK: Prehliadajte podstránky '%(title)s'

en: Explorer
sk_SK: Prehliadač

en: Exploring %(title)s
sk_SK: Prehliadanie %(title)s

en: External link
sk_SK: Externý odkaz

en: Failed to send approval notifications
sk_SK: Odoslanie notifikácií o schválení zlyhalo

en: Failed to send notifications to moderators
sk_SK: Odoslanie upozornenia pre moderátorov zlyhalo

en: Failed to send rejection notifications
sk_SK: Odoslanie notifikácií o zamietnutí zlyhalo

en: February
sk_SK: Február

en: Fields
sk_SK: Polia

en: Finnish
sk_SK: Fínsky

en: Forgotten it?
sk_SK: Zabudli ste heslo?

en: French
sk_SK: Francúzsky

en: Fri
sk_SK: Pia

en: Galician
sk_SK: Galicijsky

en: German
sk_SK: Nemecky

en: Go live date/time must be before expiry date/time
sk_SK: Dátum publikácie musí byť pred dátumom expirácie

en: Go to Wagtail admin
sk_SK: Choď do administrátorskej časti

en: Go to Wagtail admin interface
sk_SK: Pokračovať do administrátorskej časti

en: Greek
sk_SK: Grécky

en: Hello %(username)s,
sk_SK: Ahoj %(username)s,

en: Home
sk_SK: Domov

en: Icelandic
sk_SK: Islandsky

en: Insert link
sk_SK: Vložiť odkaz

en: Internal link
sk_SK: Interný odkaz

en: Italian
sk_SK: Taliansky

en: January
sk_SK: Január

en: July
sk_SK: Júl

en: June
sk_SK: Jún

en: Korean
sk_SK: Kórejsky

en: Language Preferences
sk_SK: Nastavenia jazyka

en: Language preferences
sk_SK: Nastavenia jazyka

en: Last modified: %(last_mod)s
sk_SK: Naposledy upravené: %(last_mod)s

en: Latest
sk_SK: Najnovšie

en: Lithuanian
sk_SK: Litovsky

en: Live version
sk_SK: Živá verzia

en: Locked
sk_SK: Zamknuté

en: Log out
sk_SK: Odhlásiť sa

en: Login
sk_SK: Prihlasovacie meno

en: March
sk_SK: Marec

en: May
sk_SK: Máj

en: Mon
sk_SK: Pon

en: More
sk_SK: Viac

en: Move
sk_SK: Presunúť

en: Move %(title)s
sk_SK: Presunúť %(title)s

en: Move down
sk_SK: Posunúť nižšie

en: Move page '{title}'
sk_SK: Presunúť stránku '{title}'

en: Move up
sk_SK: Posunúť vyššie

en: Name
sk_SK: Názov

en: Netherlands Dutch
sk_SK: Holandsky

en: New
sk_SK: Nový

en: New %(page_type)s
sk_SK: Nový  %(page_type)s

en: New parent page
sk_SK: Nová rodičovská strana

en: New slug
sk_SK: Nový slug

en: New title
sk_SK: Nový titulok

en: Next
sk_SK: Následujúca

en: No collections have been created. Why not <a href="%(add_collection_url)s">add one</a>?
sk_SK: Zatiaľ neboli vytvorené žiadne kolekcie. Kliknite a <a href="%(add_collection_url)s">pridajte prvú</a>.

en: No pages have been created at this location.
sk_SK: V tejto lokácii neboli vytvorené žiadne stránky.

en: No pages use
sk_SK: Nepoužívajú žiadne stránky

en: No results
sk_SK: Žiadne výsledky

en: No revision of this page exist
sk_SK: Pre túto stránku neexistujú žiadna revízia

en: No revisions of this page exist
sk_SK: Pre túto stránku neexistujú žiadne revízie

en: No, don't delete it
sk_SK: Nie, nevymazať

en: No, don't unpublish
sk_SK: Nie, nepublikovať

en: None
sk_SK: Nič

en: Norwegian Bokmål
sk_SK:  Norsky

en: Notification preferences
sk_SK: Notifikačné nastavenia

en: October
sk_SK: Október

en: Order
sk_SK: Poradie

en: Other searches
sk_SK: Ostatné výsledky hľadania

en: Page
sk_SK: Stránka

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
sk_SK: Strana %(page_num)s z %(total_pages)s.

en: Page '{0}' and {1} subpages copied.
sk_SK: Stránka '{0}' a {1} podstránok skopírovaných.

en: Page '{0}' copied.
sk_SK: Stránka '{0}' bola skopírovaná.

en: Page '{0}' created and published.
sk_SK: Stránka '{0}' bola úspešne vytvorená a publikovaná.

en: Page '{0}' created and scheduled for publishing.
sk_SK: Stránka '{0}' vytvorená a naplánovaná pre publikáciu.

en: Page '{0}' created and submitted for moderation.
sk_SK: Stránka '{0}' bola úspešne vytvorená a odoslaná na moderáciu.

en: Page '{0}' created.
sk_SK: Stránka '{0}' bola vytvorená.

en: Page '{0}' deleted.
sk_SK: Stránka '{0}' bola zmazaná.

en: Page '{0}' has been published.
sk_SK: Stránka '{0}' bola publikovaná.

en: Page '{0}' has been replaced with revision from {1}.
sk_SK: Stránka '{0}' bola nahradená revíziou z {1}.

en: Page '{0}' has been scheduled for publishing.
sk_SK: Stránka '{0}' bola naplánovaná pre publikáciu.

en: Page '{0}' has been submitted for moderation.
sk_SK: Stránka '{0}' bola odoslaná na moderáciu.

en: Page '{0}' has been updated.
sk_SK: Stránka '{0}' bola aktualizovaná.

en: Page '{0}' is now locked.
sk_SK: Stránka '{0}' bola uzamknutá.

en: Page '{0}' is now unlocked.
sk_SK: Stránka '{0}' bola odomknutá.

en: Page '{0}' moved.
sk_SK: Stránka '{0}' bola presunutá.

en: Page '{0}' published.
sk_SK: Stránka '{0}' bola publikovaná.

en: Page '{0}' rejected for publication.
sk_SK: Publikácia stránky '{0}' zamietnutá.

en: Page '{0}' unpublished.
sk_SK: Stránka '{0}' bola odpublikovaná.

en: Page locked
sk_SK: Stránka je uzamknutá

en: Page privacy
sk_SK: Nastavenie súkromia stránky

en: Pages
sk_SK: Stránky

en: Pages awaiting moderation
sk_SK: Stránky čakajúce na moderáciu

en: Pages using
sk_SK: Stránky požívajúce

en: Pages using %(page_class_verbose_name)s
sk_SK: Stránky používajúce %(page_class_verbose_name)s

en: Pages using %(page_type)s
sk_SK: Stránky používajúce %(page_type)s

en: Parent
sk_SK: Rodič

en: Password change successful
sk_SK: Heslo bolo úspešne zmenené

en: Password reset
sk_SK: Obnova hesla

en: Persian
sk_SK: Perzsky

en: Please follow the link below to reset your password:
sk_SK: Prosím kliknite na odkaz nižšie pre resetovanie vášho hesla

en: Please select at least one group.
sk_SK: Prosím, vyberte aspoň jednu skupinu.

en: Polish
sk_SK: Poľsky

en: Portuguese
sk_SK: Portugalsky

en: Preview
sk_SK: Náhľad

en: Preview draft version of '{title}'
sk_SK: Prezrieť koncept '{title}'

en: Preview error
sk_SK: Chyba náhľadu

en: Previous
sk_SK: Predchádzajúca

en: Privacy
sk_SK: Súkromie

en: Privacy changes apply to all children of this page too.
sk_SK: Zmeny súkromia tejto stránky sa prejavia tiež všetkým jej podstránkam.

en: Privacy settings determine who is able to view documents in this collection.
sk_SK: Nastavenia súkromia určujú, kto bude môcť prezerať dokumenty v kolekcii.

en: Private
sk_SK: Privátne

en: Promote
sk_SK: Propagovať

en: Public
sk_SK: Verejná

en: Publish
sk_SK: Publikovať

en: Publish copied page
sk_SK: Publikovať skopírovanú stránku

en: Publish copies
sk_SK: Publikovať kópie

en: Publish this revision
sk_SK: Publikovať túto revíziu

en: Reject
sk_SK: Odmietnuť

en: Replace current draft
sk_SK: Prepísať aktuálny koncept

en: Reset password
sk_SK: Resetovať heslo

en: Reset your password
sk_SK: Resetovanie vášho hesla

en: Review this revision
sk_SK: Posúdiť túto revíziu

en: Revision date
sk_SK: Dátum revízie

en: Revision from {0} of page '{1}' has been published.
sk_SK: Revízia z {0} stránky '{1}' bola publikovaná.

en: Revision from {0} of page '{1}' has been scheduled for publishing.
sk_SK: Revízia z {0} stránky '{1}' bola naplánovaná pre publikáciu.

en: Revisions
sk_SK: Revízie

en: Revisions of
sk_SK: Revízie

en: Revisions of %(title)s
sk_SK: Revízie %(title)s

en: Romanian
sk_SK: Rumunsky

en: Root
sk_SK: Koreň

en: Russian
sk_SK: Rusky

en: Sat
sk_SK: So

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Save draft
sk_SK: Uložiť koncept

en: Scheduled publishing
sk_SK: Naplánovať publikovanie

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: Search term
sk_SK: Hľadaný výraz

en: See all
sk_SK: Vidieť všetko

en: See children
sk_SK: Vidieť dieťa

en: Select a new parent page for %(title)s
sk_SK: Zvolte novú rodičovskú stránku pre %(title)s

en: Select a new parent page for <span>%(title)s</span>
sk_SK: Zvoľte novú rodičovskú stránku pre  <span>%(title)s</span>

en: Server Error
sk_SK: Chyba servera

en: Set your new password
sk_SK: Zadajte vaše nové heslo

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Show in Explorer
sk_SK: Zobraziť v prehliadači

en: Sign in
sk_SK: Prihlásiť sa

en: Sign in to Wagtail
sk_SK: Prihlásiť sa do Wagtail

en: Site summary
sk_SK: Prehľad sídla

en: Sites menu
sk_SK: Menu sídiel

en: Sorry, no pages match <em>"%(query_string)s"</em>
sk_SK: Prepáčte, žiadne stránky nevyhovujú hľadanému výrazu <em>"%(query_string)s"</em>

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
sk_SK: Prepáčte, ale na prístup k tejto časti nemáte oprávnenia

en: Spanish
sk_SK: Španielsky

en: Status
sk_SK: Stav

en: Submit for moderation
sk_SK: Odoslať na moderáciu

en: Sun
sk_SK: Ne

en: Swedish
sk_SK: Švédsky

en: The collection could not be saved due to errors.
sk_SK: Kolekcia nemôže byť uložená kvôli chybám.

en: The page "%(page)s" has been submitted for moderation
sk_SK: Stránka "%(page)s" bola odoslaná na moderáciu

en: The page "%(page)s" has been submitted for moderation by %(editor)s.
sk_SK: Stránka "%(page)s" bola odoslaná na moderáciu editorom %(editor)s.

en: The page "%(title)s" has been approved
sk_SK: Stránka "%(title)s" bola schválená

en: The page "%(title)s" has been approved.
sk_SK: Stránka "%(title)s" bola schválená.

en: The page "%(title)s" has been rejected
sk_SK: Stránka "%(title)s" bola zamietnutá

en: The page "%(title)s" has been rejected.
sk_SK: Stránka "%(title)s" bola zamietnutá.

en: The page '{0}' is not currently awaiting moderation.
sk_SK: Stránka '{0}'  momentálne čaká na moderáciu

en: The page could not be created due to validation errors
sk_SK: Táto stránka nemôže byť vytvorená, kvôli validačným chybám.

en: The page could not be saved as it is locked
sk_SK: Stránka nemohla byť uložená, pretože je momentálne uzamknutá.

en: The page could not be saved due to validation errors
sk_SK: Táto stránka nemohla byť uložená, kvôli validačným chybám.

en: The requested page could not be found.
sk_SK: Stránka, ktorú požadujete, nebola nájdená.

en: There are no differences between these two revisions
sk_SK: Medzi týmito dvoma revíziami nie sú rozdiely.

en: This collection cannot be deleted, because it is not empty. It contains:
sk_SK: Táto kolekcia nemôže byť zmazaná, pretože nie je prázdna. Obsahuje:

en: This collection has been made private by a parent collection.
sk_SK: Táto kolekcia bola zmenená na súkromnú svojou rodičovskou kolekciou.

en: This copy will be a child of this given parent page.
sk_SK: Táto kópia bude podstránkou tejto rodičovskej stránky.

en: This field is required.
sk_SK: Toto pole je povinné.

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
sk_SK: Toto je vaša nástenka, na ktorej sa budú zobrazovať informácie o obsahu, ktorý ste vytvorili.

en: This page has been made private by a parent page.
sk_SK: Táto stránka bola zmenená na súkromnú svojou rodičovskou stránkou.

en: This page has unsaved changes.
sk_SK: Táto stránka má neuložené zmeny.

en: This page is currently awaiting moderation
sk_SK: Táto stránka momentálne čaká na moderáciu

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
sk_SK: Táto stránka je live. Chcete publikovať aj jej kópiu?

en: This page is locked to further editing
sk_SK: Táto stránka bola uzamknutá pre budúcu úpravu

en: This page is protected from public view
sk_SK: Táto stránka je chránená pred zobrazením návštevníkom

en: This slug is already in use
sk_SK: Tento slug sa už používa

en: This slug is already in use within the context of its parent page "%s"
sk_SK: Tento slug je už použitý v kontexte jeho rodičovskej stránky "%s"

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
sk_SK[0]: Toto skopíruje %(count)s podstránku.
sk_SK[1]: Toto skopíruje %(count)s podstránky.
sk_SK[2]: Toto skopíruje %(count)s podstránok.
sk_SK[3]: Toto skopíruje %(count)s podstránok.

en: Thu
sk_SK: Štv

en: Title
sk_SK: Titulok

en: Tue
sk_SK: Ut

en: Type
sk_SK: Typ

en: Unlocked
sk_SK: Odomknuté

en: Unpublish
sk_SK: Nezverejniť

en: Unpublish %(title)s
sk_SK: Odpublikovať %(title)s

en: Unpublish page '{title}'
sk_SK: Odpublikovať stránku '{title}'

en: Update
sk_SK: Aktualizovať

en: Updated
sk_SK: Aktualizované

en: View draft
sk_SK: Zobraziť koncept

en: View live
sk_SK: Zobraziť live

en: View live version of '{title}'
sk_SK: Zobraziť live verziu '{title}'

en: View more options for '{title}'
sk_SK: Zobraziť viac možností pre '{title}'

en: View revision history for '{title}'
sk_SK: Zobraziť históriu revízii pre '{title}'

en: View revisions
sk_SK: Zobraziť revízie

en: Visibility
sk_SK: Viditeľnosť

en: Wed
sk_SK: Str

en: Welcome to the %(site_name)s Wagtail CMS
sk_SK: Vitajte v  %(site_name)s Wagtail CMS

en: Why not <a href="%(add_page_url)s">create one</a>?
sk_SK: Prečo nevytvoriť <a href="%(add_page_url)s">jednu ihneď</a>?

en: Yes, delete
sk_SK: Áno, zmazať

en: Yes, delete it
sk_SK: Áno, vymazať

en: Yes, move this page
sk_SK: Áno, presunúť túto stránku

en: Yes, unpublish it
sk_SK: Áno, odpublikovať

en: You are using an <strong>outdated</strong> browser not supported by this software. Please <a href="http://browsehappy.com/">upgrade your browser</a>.
sk_SK: Používate <strong>zastaralý</strong> prehliadač, ktorý nie je podporovaný týmto systémom. Prosím <a href="http://browsehappy.com/">aktualizujte váš prehliadač</a>.

en: You are viewing a previous revision of this page from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
sk_SK: Prezeráte si predchádzajúcu revíziu tejto stránky z <b>%(created_at)s</b> vytvorenú používateľom %(user)s

en: You can edit the page here:
sk_SK: Tu môžete upraviť stránku:

en: You can edit the privacy settings on:
sk_SK: Nastavenie súkromia môžete zmeniť na:

en: You can preview the page here:
sk_SK: Tu môžete vidieť stránku:

en: You can view the page here:
sk_SK: Tu môžete vidieť stránku

en: You cannot copy a page into itself when copying subpages
sk_SK: Nemôžete skopírovať stránku do seba samej.

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
sk_SK: Nemôžete mať viac prístupových záznamov pre tú istú kolekciu.

en: You do not have permission to access the admin
sk_SK: Na prístup do administrácie nemáte práva.

en: You do not have permission to copy to page "%(page_title)s"
sk_SK: Nemáte právo na kopírovanie na stránku "%(page_title)s"

en: You have been successfully logged out.
sk_SK: Boli ste úspešne odhlásení.

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
sk_SK: Vaše %(username_field)s a heslo sú nesprávne. Prosím skúste znovu.

en: Your most recent edits
sk_SK: Vaše posledné úpravy

en: Your password can't be changed here. Please contact a site administrator.
sk_SK: Vaše heslo nemôže byť zmenené. Prosím kontaktujte administrátora sídla.

en: Your password has been changed successfully!
sk_SK: Vaše heslo bolo úspešne zmenené

en: Your preferences have been updated.
sk_SK: Vaše preferencie boli aktulizované.

en: Your username (in case you've forgotten):
sk_SK: Vaše heslo (pre prípad, že ste zabudli)

en: by %(modified_by)s
sk_SK: od %(modified_by)s

[ctx: points to a user who created a revision]
en: by
sk_SK: od
