Wagtail - en to nl_NL translation catalogue (385 entries)

en: 
                                                                Moved down 1 place.
                                                             | 
                                                                Moved down %(counter)s places.
nl_NL[0]: 
    1 plek naar beneden verplaatst.
nl_NL[1]: 
    %(counter)s plekken naar beneden verplaatst.

en: 
                                                                Moved up 1 place.
                                                             | 
                                                                Moved up %(counter)s places.
nl_NL[0]: 
    1 plek omhoog verplaatst.
nl_NL[1]: 
    %(counter)s plekken naar boven verplaatst.

en: 
                                If you just want to add pages to an existing site, create them as children of the homepage instead.
nl_NL: 
    Als u aan een bestaande site pagina's wilt toevoegen kunt u deze het beste als onderliggende pagina van de homepage aanmaken.

en: 
                                The root level is where you can add new sites to your Wagtail installation. Pages created here will not be accessible at any URL until they are associated with a site.
nl_NL: 
    Het hoofdniveau is waar u nieuwe sites aan uw Wagtail-installatie kunt toevoegen. Pagina's die hier aangemaakt zijn zullen niet bereikbaar zijn totdat ze aan een site zijn toegevoegd.

en: 
                            Pages created here will not be accessible at any URL. To add pages to an existing site, create them as children of the homepage.
nl_NL: 
    Pagina's die hier aangemaakt worden zullen niet bereikbaar zijn. Om een pagina aan een bestaande site toe te voegen kunt u deze het beste als onderliggende pagina van de homepage aanmaken.

en: 
                            There is no site record for this location. Pages created here will not be accessible at any URL.
nl_NL: 
    Er is geen site ingesteld voor deze locatie. Pagina's die hier aangemaakt worden zijn niet toegankelijk.

en: 
                            There is no site set up for this location. Pages created here will not be accessible at any URL until a site is associated with this location.
nl_NL: 
    Er is geen site ingesteld voor deze locatie. Pagina's die hier aangemaakt worden zijn niet toegankelijk voordat er een site voor deze locatie is ingesteld.

en: 
                        This page has one subpage. Unpublish this too
                     | 
                        This page has %(live_descendant_count)s subpages. Unpublish these too
nl_NL[0]: 
    Deze pagina heeft 1 onderliggende pagina. Maak deze publicatie ook ongedaan.
nl_NL[1]: 
    Deze pagina heeft %(live_descendant_count)s onderliggende pagina's. Trek de publicatie van deze pagina's ook in.

en: 
                        This will also delete one more subpage.
                     | 
                        This will also delete %(descendant_count)s more subpages.
nl_NL[0]: 
    Dit zal ook een subpagina verwijderen.
nl_NL[1]: 
    Dit zal ook %(descendant_count)s onderliggende pagina's verwijderen.

en: 
                    Impossible to preview this page, some errors are remaining.
                    Please close this tab, edit the page to fix these errors,
                    then use preview again.
nl_NL: 
    Het is niet mogelijk om een voorbeeld van deze pagina te bekijken omdat er nog foutmeldingen zijn.
    Sluit dit tab, bewerk de pagina om de fouten te verbeteren,
    en bekijk daarna het voorbeeld opnieuw.

en: 
                    Only pages of type "%(type)s" may be chosen for this field. Search results will exclude pages of other types.
                     | 
                    Only the following page types may be chosen for this field: %(type)s. Search results will exclude pages of other types.
nl_NL[0]: 
    Alleen pagina's van het type "%(type)s" mogen gekozen worden voor dit veld. Resultaten van andere soorten pagina's zullen uitgesloten worden uit de zoekresultaten.
nl_NL[1]: 
    Alleen de volgende paginatypes mogen gekozen worden voor dit veld: %(type)s. Resultaten van andere soorten pagina's zullen uitgesloten worden uit de zoekresultaten.

en: 
                    There is one matching page
                 | 
                    There are %(counter)s matching pages
nl_NL[0]: 
    Er is 1 pagina gevonden
nl_NL[1]: 
    Er zijn %(counter)s pagina's gevonden

en: 
                Javascript is required to use Wagtail, but it is currently disabled.<br />
                Here are the <a href="http://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noopener">instructions how to enable JavaScript in your web browser</a>.
nl_NL: 
    JavaScript is benodigd voor Wagtail maar is nu uitgeschakeld.<br />
    <a href="http://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noopener">Hier staan de instructies om JavaScript in uw browser aan te zetten</a>.

en: 
            <span>%(total)s</span> Page
         | 
            <span>%(total)s</span> Pages
nl_NL[0]: 
    <span>%(total)s</span> Pagina
nl_NL[1]: 
    <span>%(total)s</span> Pagina's

en: 
            Page %(page_number)s of %(num_pages)s.
nl_NL: 
    Pagina %(page_number)s van %(num_pages)s.

en: 
            There is one match
         | 
            There are %(counter)s matches
nl_NL[0]: 
    Er is één resultaat
nl_NL[1]: 
    Er zijn %(counter)s resultaten

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
nl_NL[0]: %(count)s pagina die gekopieerd zal worden is gepubliceerd. Wilt u de kopie ook publiceren?
nl_NL[1]: %(count)s pagina's die gekopieerd zullen worden zijn gepubliceerd. Wilt u de kopieën ook publiceren?

en: %(time_period)s ago
nl_NL: %(time_period)s geleden

en: A link to reset your password has been emailed to you if an account exists for this address.
nl_NL: Een link om uw wachtwoord te herstellen is naar uw e-mailadres verstuurd als dit adres bestaat.

en: Account settings
nl_NL: Accountinstellingen

en: Add %(label)s
nl_NL: Voeg %(label)s toe

en: Add a child page
nl_NL: Voeg een onderliggende pagina toe

en: Add a child page to '%(title)s'
nl_NL: Voeg een onderliggende pagina toe aan '%(title)s'

en: Add a child page to '{title}'
nl_NL: Voeg een onderliggende pagina toe aan '{title}'

en: Add a collection
nl_NL: Voeg een collectie toe

en: Add an email link
nl_NL: Voeg een e-mail link toe

en: Add an external link
nl_NL: Voeg een externe link toe

en: Add another
nl_NL: Voeg er nog een toe

en: Add child page
nl_NL: Voeg onderliggende pagina toe

en: Add collection
nl_NL: Voeg collectie toe

en: All collections
nl_NL: Alle collecties

en: Alt text
nl_NL: Alt tekst

en: Alternatively you can <a href="%(unpublish_url)s">unpublish the page</a>. This removes the page from public view and you can edit or publish it again later.
nl_NL: U kunt deze pagina ook <a href="%(unpublish_url)s">intrekken</a>. Dit zorgt ervoor dat de pagina niet meer publiekelijk zichtbaar is en u kunt de pagina later bewerken of opnieuw publiceren.

en: Approve
nl_NL: Keur goed

en: April
nl_NL: april

en: Are you sure you want to delete this collection?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze collectie wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this page?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze pagina wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to move this page and all of its children into '%(title)s'?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze en alle onderliggende pagina's wilt verplaatsen naar '%(title)s'?

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze pagina wilt verplaatsen naar '%(title)s'?

en: Are you sure you want to unpublish this page?
nl_NL: Weet u zeker dat u de publicatie van deze pagina wilt intrekken?

en: Are you sure you want to unschedule this revision?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze versie niet meer wilt inplannen?

en: August
nl_NL: augustus

en: Brazilian Portuguese
nl_NL: Braziliaans Portugees

en: Bulleted list
nl_NL: Lijst met opsommingstekens

en: Cancel scheduled publish
nl_NL: Cancel geplande publicatie

en: Catalan
nl_NL: Catalaans

en: Change email
nl_NL: Wijzig email

en: Change password
nl_NL: Wijzig wachtwoord

en: Change profile picture
nl_NL: Wijzig profiel foto

en: Change the email address linked to your account.
nl_NL: Wijzig je email adres welke is gelinkt aan je account

en: Change the password you use to log in.
nl_NL: Wijzig het wachtwoord dat u gebruikt om mee in te loggen.

en: Change your profile picture
nl_NL: Wijzig je profiel foto

en: Changes
nl_NL: Wijzigingen

en: Check your email
nl_NL: Controleer uw e-mail

en: Chinese (China)
nl_NL: Chinees (China)

en: Choose
nl_NL: Kies

en: Choose a page
nl_NL: Kies een pagina

en: Choose an item
nl_NL: Kies een item

en: Choose another item
nl_NL: Kies een ander item

en: Choose another page
nl_NL: Kies een andere pagina

en: Choose the language you want to use here.
nl_NL: Kies de taal die u hier wilt gebruiken.

en: Choose which email notifications to receive.
nl_NL: Kies hier welke e-mailnotificaties u wilt ontvangen.

en: Choose which type of page you'd like to create.
nl_NL: Kies wat voor type pagina u wilt maken.

en: Choose your current time zone.
nl_NL: Wijzig je huidige tijd zone.

en: Clear choice
nl_NL: Leeg keuze

en: Close
nl_NL: Sluit

en: Close explorer
nl_NL: Sluit verkenner

en: Collection
nl_NL: Collectie

en: Collection '{0}' created.
nl_NL: Collectie '{0}' is aangemaakt.

en: Collection '{0}' deleted.
nl_NL: Collectie '{0}' is verwijderd.

en: Collection '{0}' updated.
nl_NL: Collectie '{0}' is gewijzigd.

en: Collection privacy
nl_NL: Collectie privacy

en: Collections
nl_NL: Collecties

en: Common page configuration
nl_NL: Algemene pagina-instellingen

en: Compare with live version
nl_NL: Vergelijk met live versie

en: Compare with previous revision
nl_NL: Vergelijk met vorige revisie

en: Comparing
nl_NL: Vergelijk

en: Comparing %(title)s
nl_NL: Vergelijk %(title)s

en: Configure a site now.
nl_NL: Stel nu een site in.

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Copy %(title)s
nl_NL: Kopieer %(title)s

en: Copy page '{title}'
nl_NL: Kopieer pagina '{title}'

en: Copy subpages
nl_NL: Kopieer onderliggende pagina's

en: Copy this page
nl_NL: Kopieer deze pagina

en: Create a page in
nl_NL: Maak een pagina in

en: Create a page in %(title)s
nl_NL: Maak een pagina in %(title)s

en: Current Time Zone
nl_NL: Huidige tijd zone

en: Current draft
nl_NL: Huidig concept

en: Date
nl_NL: Datum

en: December
nl_NL: december

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Delete %(title)s
nl_NL: Verwijder %(title)s

en: Delete collection
nl_NL: Verwijder collectie

en: Delete page '{title}'
nl_NL: Verwijder pagina '{title}'

en: Disable ordering of child pages
nl_NL: Schakel ordening van onderliggende pagina's uit

en: Draft
nl_NL: Concept

en: Drag
nl_NL: Sleep

en: Earliest
nl_NL: Eerste

en: Edit
nl_NL: Wijzig

en: Edit '{title}'
nl_NL: Wijzig '{title}'

en: Edit lock
nl_NL: Bewerkingsblokkering

en: Edit this item
nl_NL: Wijzig dit item

en: Edit this page
nl_NL: Wijzig deze pagina

en: Edit your account
nl_NL: Wijzig uw account

en: Edit your notification preferences here:
nl_NL: Pas uw notificatievoorkeuren hier aan:

en: Edited
nl_NL: Gewijzigd

en: Editing
nl_NL: Wijzigen

en: Editing %(page_type)s <span>%(title)s</span>
nl_NL: Bewerk %(page_type)s <span>%(title)s</span>

en: Editing %(page_type)s: %(title)s
nl_NL: Bewerk %(page_type)s: %(title)s

en: Enable ordering of child pages
nl_NL: Schakel ordening van onderliggende pagina's in

en: English
nl_NL: Engels

en: Enter a search term above
nl_NL: Voer hierboven een zoekterm in.

en: Enter password
nl_NL: Voer wachtwoord in

en: Enter your %s
nl_NL: Voer uw %s in

en: Enter your email address to reset your password
nl_NL: Vul uw e-mailadres in om uw wachtwoord te herstellen

en: Error 404: Page not found
nl_NL: Error 404: Pagina niet gevonden

en: Expiry date/time must be in the future
nl_NL: Vervaldatum moet in de toekomst liggen

en: Explore
nl_NL: Bekijk

en: Explore child pages of '%(title)s'
nl_NL: Bekijk de onderliggende pagina's van '%(title)s'

en: Explore subpages of '%(title)s'
nl_NL: Bekijk onderliggende pagina's van '%(title)s'

en: Explorer
nl_NL: Verkenner

en: Exploring %(title)s
nl_NL: %(title)s aan het bekijken

en: External link
nl_NL: Externe link

en: Failed to send approval notifications
nl_NL: Het versturen van goedkeuringsnotificaties is mislukt

en: Failed to send notifications to moderators
nl_NL: Het versturen van notificaties aan moderators is mislukt.

en: Failed to send rejection notifications
nl_NL: Het versturen van afkeuringsnotificaties is mislukt

en: February
nl_NL: februari

en: Fields
nl_NL: Velden

en: Finnish
nl_NL: Fins

en: Forgotten it?
nl_NL: Vergeten?

en: French
nl_NL: Frans

en: Fri
nl_NL: Vr

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: Galician
nl_NL: Galicisch

en: German
nl_NL: Duits

en: Go live date/time must be before expiry date/time
nl_NL: Publicatiedatum/tijd moet voor de vervaldatum/tijd liggen.

en: Go to Wagtail admin
nl_NL: Ga naar de Wagtail admin

en: Go to Wagtail admin interface
nl_NL: Ga naar de Wagtail admin interface

en: Greek
nl_NL: Grieks

en: Hello %(username)s,
nl_NL: Hallo %(username)s,

en: Horizontal line
nl_NL: Horizontale lijn

en: Icelandic
nl_NL: IJslands

en: Indonesian
nl_NL: Indonesisch

en: Insert link
nl_NL: Voeg een link toe

en: Internal link
nl_NL: Interne link

en: Invalid password reset link
nl_NL: Onjuiste wachtwoord reset link

en: Italian
nl_NL: Italiaans

en: January
nl_NL: januari

en: July
nl_NL: juli

en: June
nl_NL: juni

en: Korean
nl_NL: Koreaans

en: Language Preferences
nl_NL: Taalvoorkeuren

en: Language preferences
nl_NL: Taalvoorkeuren

en: Last modified: %(last_mod)s
nl_NL: Laatst gewijzigd: %(last_mod)s

en: Latest
nl_NL: Laatste

en: Line break
nl_NL: Regel onderbreking

en: Lithuanian
nl_NL: Litouws

en: Live version
nl_NL: Live versie

en: Loading…
nl_NL: Laden...

en: Locked
nl_NL: Geblokkeerd

en: Log out
nl_NL: Uitloggen

en: Login
nl_NL: Inloggen

en: March
nl_NL: maart

en: May
nl_NL: mei

en: Mon
nl_NL: Ma

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: More
nl_NL: Meer

en: Move
nl_NL: Verplaats

en: Move %(title)s
nl_NL: Verplaats %(title)s

en: Move down
nl_NL: Verplaats naar beneden

en: Move page '{title}'
nl_NL: Verplaats pagina '{title}'

en: Move up
nl_NL: Verplaats naar boven

en: Name
nl_NL: Naam

en: Netherlands Dutch
nl_NL: Nederlands

en: New
nl_NL: Nieuw

en: New %(page_type)s
nl_NL: Pagina van type '%(page_type)s' toevoegen

en: New parent page
nl_NL: Nieuwe bovenliggende pagina

en: New slug
nl_NL: Nieuwe slug

en: New title
nl_NL: Nieuwe titel

en: Next
nl_NL: Volgende

en: No collections have been created. Why not <a href="%(add_collection_url)s">add one</a>?
nl_NL: Er zijn nog geen collecties aangemaakt. Waarom <a href="%(add_collection_url)s">voegt u er niet een toe</a>?

en: No pages have been created at this location.
nl_NL: Er zijn nog geen pagina's aangemaakt op deze locatie.

en: No pages use
nl_NL: Geen pagina's maken gebruik van

en: No results
nl_NL: Geen resultaten

en: No revision of this page exist
nl_NL: Er bestaat geen versie van deze pagina

en: No revisions of this page exist
nl_NL: Er bestaan geen vorige versies van deze pagina

en: No, don't delete it
nl_NL: Nee, niet verwijderen

en: No, don't unpublish
nl_NL: Nee, niet de publicatie intrekken

en: No, don't unschedule
nl_NL: Nee, niet stoppen met plannen

en: None
nl_NL: Geen

en: Norwegian Bokmål
nl_NL: Noors Bokmål

en: Notification preferences
nl_NL: Notificatievoorkeuren

en: November
nl_NL: november

en: Numbered list
nl_NL: Genummerde lijst

en: October
nl_NL: oktober

en: Order
nl_NL: Volgorde

en: Other searches
nl_NL: Andere zoekacties

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
nl_NL: Pagina %(page_num)s van %(total_pages)s.

en: Page '{0}' and {1} subpages copied.
nl_NL: Pagina '{0}' en {1} onderliggende pagina's gekopieerd.

en: Page '{0}' copied.
nl_NL: Pagina '{0}' gekopieerd.

en: Page '{0}' created and published.
nl_NL: Pagina '{0}' aangemaakt en gepubliceerd.

en: Page '{0}' created and scheduled for publishing.
nl_NL: De pagina '{0}' is aangemaakt en ingepland voor publicatie.

en: Page '{0}' created and submitted for moderation.
nl_NL: Pagina '{0}' aangemaakt en ingediend voor controle.

en: Page '{0}' created.
nl_NL: Pagina '{0}' is aangemaakt.

en: Page '{0}' deleted.
nl_NL: Pagina '{0}' verwijderd.

en: Page '{0}' has been published.
nl_NL: Pagina '{0}' is gepubliceerd.

en: Page '{0}' has been replaced with revision from {1}.
nl_NL: Pagina '{0}' is vervangen met de versie van {1}.

en: Page '{0}' has been scheduled for publishing.
nl_NL: De pagina '{0}' is ingepland voor publicatie.

en: Page '{0}' has been submitted for moderation.
nl_NL: Pagina '{0}' is voor moderatie ingediend.

en: Page '{0}' has been updated.
nl_NL: Pagina '{0}' is gewijzigd.

en: Page '{0}' is live and this revision has been scheduled for publishing.
nl_NL: Pagina  '{0}' is live en de versie is gepland voor publicatie

en: Page '{0}' is now locked.
nl_NL: Pagina '{0}' is nu op slot.

en: Page '{0}' is now unlocked.
nl_NL: Pagina '{0}' is nu geopend.

en: Page '{0}' moved.
nl_NL: Pagina '{0}' is verplaatst.

en: Page '{0}' published.
nl_NL: Pagina '{0}' gepubliceerd.

en: Page '{0}' rejected for publication.
nl_NL: Pagina '{0}' afgewezen voor publicatie.

en: Page '{0}' unpublished.
nl_NL: Publicatie van pagina '{0}' is ingetrokken.

en: Page locked
nl_NL: Pagina is geblokkeerd

en: Page privacy
nl_NL: Zichtbaarheid van de pagina

en: Page types
nl_NL: Pagina types

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Pages awaiting moderation
nl_NL: Pagina's die op goedkeuring wachten

en: Pages using
nl_NL: Pagina's van het type

en: Pages using %(page_class_verbose_name)s
nl_NL: Pagina's die %(page_class_verbose_name)s gebruiken

en: Pages using %(page_type)s
nl_NL: Pagina's van het type '%(page_type)s'

en: Parent
nl_NL: Bovenliggende pagina

en: Password change successful
nl_NL: Uw wachtwoord is succesvol gewijzigd.

en: Password reset
nl_NL: Wachtwoord herstel

en: Persian
nl_NL: Perzisch

en: Please follow the link below to reset your password:
nl_NL: Klik op de link hieronder om uw wachtwoord te wijzigen:

en: Please select at least one group.
nl_NL: Selecteer minimaal één groep.

en: Polish
nl_NL: Pools

en: Portuguese
nl_NL: Portugees

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Preview draft version of '{title}'
nl_NL: Bekijk conceptversie van '{title}'

en: Preview error
nl_NL: Voorbeeld fout

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Privacy changes apply to all children of this page too.
nl_NL: Wijzigingen in de zichtbaarheid hebben ook effect op alle onderliggende pagina's van deze pagina.

en: Privacy settings determine who is able to view documents in this collection.
nl_NL: De privacy instellingen bepalen wie documenten in deze collectie mogen bekijken.

en: Private
nl_NL: Privé

en: Promote
nl_NL: Eigenschappen

en: Public
nl_NL: Openbaar

en: Publish
nl_NL: Publiceer

en: Publish copied page
nl_NL: Publiceer gekopieerde pagina

en: Publish copies
nl_NL: Publiceer kopieën

en: Publish this revision
nl_NL: Publiceer deze versie

en: Publishing…
nl_NL: Bezig met publiceren...

en: Redo
nl_NL: Opnieuw doen

en: Reject
nl_NL: Keur af

en: Reload saved content
nl_NL: Herlaad opgeslagen inhoud

en: Reload the page
nl_NL: Herlaad de pagina

en: Replace current draft
nl_NL: Vervang huidig concept

en: Request a new password reset
nl_NL: Vraag een nieuw wachtwoord reset aan

en: Reset password
nl_NL: Wachtwoord resetten

en: Reset your password
nl_NL: Reset uw wachtwoord

en: Review this revision
nl_NL: Herzie deze versie

en: Revision date
nl_NL: Revisiedatum

en: Revision from {0} of page '{1}' has been published.
nl_NL: De versie van {0} van de pagina '{1}' is gepubliceerd.

en: Revision from {0} of page '{1}' has been scheduled for publishing.
nl_NL: De versie van {0} van de pagina '{1}' is ingepland voor publicatie.

en: Revision {0} of "{1}" unscheduled.
nl_NL: Versie {0} of "{1}" gestopt met plannen

en: Revisions
nl_NL: Revisies

en: Revisions of
nl_NL: Versies van

en: Revisions of %(title)s
nl_NL: Versies van %(title)s

en: Romanian
nl_NL: Roemeens

en: Russian
nl_NL: Russisch

en: Sat
nl_NL: Za

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save draft
nl_NL: Bewaar concept

en: Saving…
nl_NL: Bezig met opslaan…

en: Scheduled for
nl_NL: Gepland voor

en: Scheduled publishing
nl_NL: Geplande publicatie

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search term
nl_NL: Zoekterm

en: See all
nl_NL: Toon

en: See children
nl_NL: Bekijk onderliggende

en: Select a new parent page for %(title)s
nl_NL: Kies een nieuwe bovenliggende pagina voor %(title)s

en: Select a new parent page for <span>%(title)s</span>
nl_NL: Kies een nieuwe bovenliggende pagina voor <span>%(title)s</span>

en: September
nl_NL: september

en: Server Error
nl_NL: Server error

en: Set Time Zone
nl_NL: Zet tijd zone

en: Set profile picture
nl_NL: Zet profiel foto

en: Set your new password
nl_NL: Vul uw nieuwe wachtwoord in

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Show error
nl_NL: Toon fout

en: Show in Explorer
nl_NL: Toon in verkenner

en: Show latest content
nl_NL: Toon laatste inhoud

en: Sign in
nl_NL: Inloggen

en: Sign in to Wagtail
nl_NL: Inloggen in Wagtail

en: Signing in…
nl_NL: Bezig met inloggen...

en: Site summary
nl_NL: Site samenvatting

en: Slovak
nl_NL: Slowaaks

en: Sorry, no pages match <em>"%(query_string)s"</em>
nl_NL: Sorry, geen enkele pagina komt overeen met <em>"%(query_string)s"</em>

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
nl_NL: Sorry, u heeft geen toegang tot dit gedeelte.

en: Spanish
nl_NL: Spaans

en: Submit for moderation
nl_NL: Dien in ter controle

en: Sun
nl_NL: Zo

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Swedish
nl_NL: Zweeds

en: The collection could not be saved due to errors.
nl_NL: De collectie kon vanwege fouten niet worden opgeslagen.

en: The editor just crashed. Content has been reset to the last saved version.
nl_NL: De editor is vastgelopen. Inhoud is terug gezet naar de laatst opgeslagen versie.

en: The page "%(page)s" has been submitted for moderation
nl_NL: De pagina "%(page)s" is voor moderatie ingediend

en: The page "%(page)s" has been submitted for moderation by %(editor)s.
nl_NL: De pagina "%(page)s" is door %(editor)s voor moderatie ingediend.

en: The page "%(title)s" has been approved
nl_NL: De pagina "%(title)s" is goedgekeurd

en: The page "%(title)s" has been approved.
nl_NL: De pagina "%(title)s" is goedgekeurd.

en: The page "%(title)s" has been rejected
nl_NL: De pagina "%(title)s" is afgekeurd

en: The page "%(title)s" has been rejected.
nl_NL: De pagina "%(title)s" is afgekeurd.

en: The page '{0}' is not currently awaiting moderation.
nl_NL: De pagina '{0}' is nu niet in afwachting van moderatie.

en: The page could not be created due to validation errors
nl_NL: De pagina kon niet aangemaakt worden vanwege validatiefouten.

en: The page could not be saved as it is locked
nl_NL: De pagina kan niet worden opgeslagen omdat deze is vergrendeld.

en: The page could not be saved due to validation errors
nl_NL: Deze pagina kon niet opgeslagen worden vanwege validatiefouten.

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.
nl_NL: De wachtwoord reset link is niet juist, waarschijnlijk is deze al gebruikt.

en: The requested page could not be found.
nl_NL: De pagina kon niet worden gevonden.

en: There are no differences between these two revisions
nl_NL: Er zijn geen verschillen tussen deze twee revisies

en: This collection cannot be deleted, because it is not empty. It contains:
nl_NL: Deze collectie kan niet verwijderd worden omdat deze niet leeg is. De collectie bevat:

en: This collection has been made private by a parent collection.
nl_NL: Deze collectie is privé gemaakt door een bovenliggende collectie.

en: This copy will be a child of this given parent page.
nl_NL: Deze kopie zal een onderliggende pagina van deze pagina worden.

en: This field is required.
nl_NL: Dit is een verplicht veld.

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
nl_NL: Dit is uw dashboard waarop praktische informatie over content die u heeft gemaakt getoond zal worden.

en: This page has been made private by a parent page.
nl_NL: Deze pagina is privé gemaakt door een bovenliggende pagina.

en: This page has unsaved changes.
nl_NL: Deze pagina heeft wijzigingen die nog niet zijn opgeslagen.

en: This page is currently awaiting moderation
nl_NL: Deze pagina is in afwachting van content goedkeuring

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
nl_NL: De oorspronkelijke pagina is gepubliceerd. Wilt u de kopie ook publiceren?

en: This page is locked to further editing
nl_NL: Deze pagina is geblokkeerd voor verdere wijzigingen.

en: This page is protected from public view
nl_NL: Deze pagina is beveiligd voor het publiek

en: This slug is already in use
nl_NL: Deze slug is al in gebruik

en: This slug is already in use within the context of its parent page "%s"
nl_NL: Er bestaat al een pagina met deze slug binnen de context van de bovenliggende pagina "%s"

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
nl_NL[0]: Dit zal %(count)s onderliggende pagina kopiëren.
nl_NL[1]: Dit zal %(count)s onderliggende pagina's kopiëren.

en: Thu
nl_NL: Do

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Title
nl_NL: Titel

en: Tue
nl_NL: Di

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Ukrainian
nl_NL: Oekraïens

en: Undo
nl_NL: Ongedaan maken

en: Unlocked
nl_NL: Gedeblokkeerd

en: Unpublish
nl_NL: Publicatie intrekken

en: Unpublish %(title)s
nl_NL: Publicatie intrekken van %(title)s

en: Unpublish page '{title}'
nl_NL: Publicatie van '{title}' intrekken

en: Unschedule
nl_NL: Stop publicatie planning

en: Unschedule Revision %(revision.id)s for %(title)s
nl_NL: Stop geplande publicatie versie %(revision.id)s voor %(title)s

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Updated
nl_NL: Gewijzigd

en: View draft
nl_NL: Bekijk concept

en: View live
nl_NL: Bekijk live

en: View live version of '{title}'
nl_NL: Bekijk live versie van '{title}'

en: View more options for '{title}'
nl_NL: Bekijk meer opties voor '{title}'

en: View revision history for '{title}'
nl_NL: Bekijk de versiegeschiedenis van '{title}'

en: View revisions
nl_NL: Bekijk revisies

en: Visibility
nl_NL: Zichtbaarheid

en: Wed
nl_NL: Wo

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Welcome to the %(site_name)s Wagtail CMS
nl_NL: Welkom bij het Wagtail CMS van %(site_name)s

en: Why not <a href="%(add_page_url)s">create one</a>?
nl_NL: Waarom <a href="%(add_page_url)s">voegt u er niet een toe</a>?

en: Write here…
nl_NL: Schrijf hier...

en: Yes, delete
nl_NL: Ja, verwijderen

en: Yes, delete it
nl_NL: Ja, verwijderen

en: Yes, move this page
nl_NL: Ja, verplaats deze pagina

en: Yes, unpublish it
nl_NL: Ja, trek de publicatie in

en: Yes, unschedule
nl_NL: Ja, stop met planning

en: You are using an <strong>outdated</strong> browser not supported by this software. Please <a href="http://browsehappy.com/">upgrade your browser</a>.
nl_NL: U gebruikt een <strong>verouderde</strong> browser die niet ondersteund wordt door deze software. <a href="http://browsehappy.com/">Upgrade uw browser</a> a.u.b.

en: You are viewing a previous revision of this page from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
nl_NL: U bekijkt nu een vorige versie van deze pagina van <b>%(created_at)s</b> door %(user)s

en: You can edit the page here:
nl_NL: U kunt de pagina hier wijzigen:

en: You can edit the privacy settings on:
nl_NL: U kunt de zichtbaarheid wijzigen op de pagina:

en: You can preview the page here:
nl_NL: U kunt hier een voorbeeld van de pagina bekijken:

en: You can view the page here:
nl_NL: U kunt de pagina hier bekijken:

en: You cannot copy a page into itself when copying subpages
nl_NL: Het is niet mogelijk een pagina naar zichzelf te kopiëren bij het kopiëren van onderliggende pagina's

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
nl_NL: Het is niet mogelijk om meerdere machtigingen voor dezelfde collectie in te stellen.

en: You do not have permission to access the admin
nl_NL: U heeft geen toegang tot de admin.

en: You do not have permission to copy to page "%(page_title)s"
nl_NL: Je hebt geen rechten om naar deze pagina te kopiëren "%(page_title)s"

en: You have been successfully logged out.
nl_NL: U bent succesvol uitgelogd.

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
nl_NL: Uw %(username_field)s en wachtwoord komen niet overeen. Probeer het opnieuw.

en: Your current profile picture:
nl_NL: Je huidige profiel foto:

en: Your email has been changed successfully!
nl_NL: Je email is succesvol gewijzigd!

en: Your most recent edits
nl_NL: Laatste wijzigingen

en: Your password can't be changed here. Please contact a site administrator.
nl_NL: Uw wachtwoord kan hier niet gewijzigd worden. Neem contact op met een beheerder van deze site.

en: Your password has been changed successfully!
nl_NL: Uw wachtwoord is succesvol gewijzigd!

en: Your preferences have been updated successfully!
nl_NL: Je instellingen zijn succesvol gewijzigd!

en: Your preferences have been updated.
nl_NL: Uw voorkeuren zijn aangepast.

en: Your username (in case you've forgotten):
nl_NL: Uw gebruikersnaam (mocht u die vergeten zijn):

en: by %(modified_by)s
nl_NL: door %(modified_by)s

[ctx: points to a user who created a revision]
en: by
nl_NL: door

en: revision {0} of "{1}"
nl_NL: Versie {0} van "{1}"
