Wagtail - en to lt translation catalogue (372 entries)

en: 
                                                                Moved down 1 place.
                                                             | 
                                                                Moved down %(counter)s places.
lt[0]: 
    Perkelta 1 vieta žemyn.
lt[1]: 
    Perkelta %(counter)s vietomis žemyn.
lt[2]: 
    Perkelta %(counter)s vietų žemyn.
lt[3]: 
    Perkelta %(counter)s vietų žemyn.

en: 
                                                                Moved up 1 place.
                                                             | 
                                                                Moved up %(counter)s places.
lt[0]: 
    Perkelta 1 vieta aukštyn.
lt[1]: 
    Perkelta %(counter)s vietomis aukštyn.
lt[2]: 
    Perkelta %(counter)s vietų aukštyn.
lt[3]: 
    Perkelta %(counter)s vietų aukštyn.

en: 
                                If you just want to add pages to an existing site, create them as children of the homepage instead.
lt: 
    Jei norite tik pridėti puslapius į egzistuojanti tinklalapį, kurkite juos kaip vidinius pradinio puslapio elementus.

en: 
                                The root level is where you can add new sites to your Wagtail installation. Pages created here will not be accessible at any URL until they are associated with a site.
lt: 
    Šakniniame lygyje galite pridėti naujus tinklalapius į Wagtail. Čia sukurti puslapiai nebus pasiekiami jokiu URL kol nebus susieti su tinklalapiu.

en: 
                            Pages created here will not be accessible at any URL. To add pages to an existing site, create them as children of the homepage.
lt: 
    Čia sukurti puslapiai nebus pasiekiami jokiu URL .Kad pridėti puslapius į egzistuojanti tinklalapį, kurkite juos kaip vidinius pradinio puslapio elementus.

en: 
                            There is no site record for this location. Pages created here will not be accessible at any URL.
lt: 
    Nėra jokio tinklalapio įrašo šiai vietai. Čia sukurti puslapiai nebus pasiekiami jokiu URL.

en: 
                            There is no site set up for this location. Pages created here will not be accessible at any URL until a site is associated with this location.
lt: 
    Nėra sukurtas joks tinklalapis šiai vietai. Čia sukurti puslapiai nebus pasiekiami jokiu URL kol nebus susietas tinklalapis su šia vieta.

en: 
                        This page has one subpage. Unpublish this too
                     | 
                        This page has %(live_descendant_count)s subpages. Unpublish these too
lt[0]: 
    Šis puslapis turi vieną vidinį puslapį. Jį taip pat nepublikuoti
lt[1]: 
    Šis puslapis turi %(live_descendant_count)s vidinius puslapius. Juos taip pat nebepublikuoti
lt[2]: 
    Šis puslapis turi %(live_descendant_count)s vidinių puslapių. Juos taip pat nebepublikuoti
lt[3]: 
    Šis puslapis turi %(live_descendant_count)s vidinių puslapių. Juos taip pat nebepublikuoti

en: 
                        This will also delete one more subpage.
                     | 
                        This will also delete %(descendant_count)s more subpages.
lt[0]: 
    Tai taip pat ištrins dar vieną vidinį puslapį.
lt[1]: 
    Tai taip pat ištrins dar %(descendant_count)s vidinius puslapius.
lt[2]: 
    Tai taip pat ištrins dar %(descendant_count)s vidinių puslapių.
lt[3]: 
    Tai taip pat ištrins dar %(descendant_count)s vidinių puslapių.

en: 
                    Impossible to preview this page, some errors are remaining.
                    Please close this tab, edit the page to fix these errors,
                    then use preview again.
lt: 
    Neįmanoma peržiūrėti šio puslapio, yra likę kelios klaidos.
    Prašome uždaryti šį skirtuką ir redaguoti puslapį kad ištaisytumėte klaidas,
    ir tik tada bandyti peržiūrėti puslapį dar karta.

en: 
                    Only pages of type "%(type)s" may be chosen for this field. Search results will exclude pages of other types.
                     | 
                    Only the following page types may be chosen for this field: %(type)s. Search results will exclude pages of other types.
lt[0]: 
    Tik "%(type)s" tipo puslapiai gali būti pasirinkti šiam laukui. Paieškos rezultatai nerodys kitų tipų puslapių.
lt[1]: 
    Tik sekantys puslapio tipai gali būti pasirinkti šiam laukui: %(type)s. Paieškos rezultatai nerodys kitų tipų puslapių.
lt[2]: 
    Tik sekantys puslapio tipai gali būti pasirinkti šiam laukui: %(type)s. Paieškos rezultatai nerodys kitų tipų puslapių.
lt[3]: 
    Tik sekantys puslapio tipai gali būti pasirinkti šiam laukui: %(type)s. Paieškos rezultatai nerodys kitų tipų puslapių.

en: 
                    There is one matching page
                 | 
                    There are %(counter)s matching pages
lt[0]: 
    Yra vienas atitinkantis puslapis
lt[1]: 
    Yra %(counter)s atitinkantys puslapiai
lt[2]: 
     Yra %(counter)s atitinkančių puslapių
lt[3]: 
     Yra %(counter)s atitinkančių puslapių

en: 
                Javascript is required to use Wagtail, but it is currently disabled.<br />
                Here are the <a href="http://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noopener">instructions how to enable JavaScript in your web browser</a>.
lt: 
    JavaScript būtinas naudojant Wagtail, bet dabar jis yra išjungtas.<br />
    Čia yra <a href="http://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noopener">instrukcijos kaip įjungti JavaScript savo naršyklėje.</a>.

en: 
            <span>%(total)s</span> Page
         | 
            <span>%(total)s</span> Pages
lt[0]: 
    <span>%(total)s</span> puslapis
lt[1]: 
    <span>%(total)s</span> puslapiai
lt[2]: 
    <span>%(total)s</span> puslapių
lt[3]: 
    <span>%(total)s</span> puslapių

en: 
            Page %(page_number)s of %(num_pages)s.
lt: 
    Puslapis %(page_number)s iš %(num_pages)s.

en: 
            There is one match
         | 
            There are %(counter)s matches
lt[0]: 
    Yra vienas atitikmuo
lt[1]: 
    Yra %(counter)s atitikmenys
lt[2]: 
    Yra %(counter)s atitikmenų
lt[3]: 
    Yra %(counter)s atitikmenų

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
lt[0]: %(count)s kopijuojamas puslapis yra veikiantis. Ar norite publikuoti jo kopiją?
lt[1]: %(count)s kopijuojami puslapiai yra veikiantys. Ar norite publikuoti jų kopijas?
lt[2]: %(count)s kopijuojamų puslapių yra veikiantys. Ar norite publikuoti jų kopijas?
lt[3]: %(count)s kopijuojamų puslapių yra veikiantys. Ar norite publikuoti jų kopijas?

en: %(time_period)s ago
lt: prieš %(time_period)s

en: Account
lt: Vartotojas

en: Account settings
lt: Vartotojo nustatymai

en: Add %(label)s
lt: Pridėti %(label)s

en: Add a child page
lt: Pridėti vidinį puslapį

en: Add a child page to '%(title)s'
lt: Pridėti vidinį puslapį į '%(title)s'

en: Add a child page to '{title}'
lt: Pridėti vidinį puslapį į '{title}'

en: Add a collection
lt: Pridėti kolekciją

en: Add an email link
lt: Pridėti elektroninio pašto nuorodą

en: Add an external link
lt: Pridėti išorinę nuorodą

en: Add another
lt: Pridėti kitą

en: Add child page
lt: Pridėti vidinį puslapį

en: Add collection
lt: Pridėti kolekciją

en: All collections
lt: Visos kolekcijos

en: Alt text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Alternatively you can <a href="%(unpublish_url)s">unpublish the page</a>. This removes the page from public view and you can edit or publish it again later.
lt: Antraip jūs galite <a href="%(unpublish_url)s">nebepublikuoti puslapio</a>. Tai ištrina puslapį iš viešo atvaizdavimo ir jūs galite jį redaguoti arba publikuoti vėliau.

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: April
lt: Balandis

en: Are you sure you want to delete this collection?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šią kolekciją?

en: Are you sure you want to delete this page?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį puslapį?

en: Are you sure you want to move this page and all of its children into '%(title)s'?
lt: Ar tikrai norite perkelti šį puslapį ir visus jo vidinius puslapius į '%(title)s'?

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
lt: Ar tikrai norite perkelti šį puslapį į '%(title)s'?

en: Are you sure you want to unpublish this page?
lt: Ar tikrai norite nebepublikuoti šio puslapio?

en: Are you sure you want to unschedule this revision?
lt: Ar tikrai norite neplanuoti šios revizijos?

en: August
lt: Rugpjūtis

en: Bold
lt: Stambus

en: Brazilian Portuguese
lt: Brazilų portugalų

en: Bulleted list
lt: Pažymėtas sąrašas

en: Cancel scheduled publish
lt: Atšaukti suplanuotą publikavimą

en: Catalan
lt: Katalonų

en: Change password
lt: Keisti slaptažodį

en: Change the password you use to log in.
lt: Pakeiskite slaptažodį kurį naudojate prisijungimui.

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Check your email
lt: Patikrinkite savo elektroninį paštą

en: Chinese (China)
lt: Kinų (Kinija)

en: Choose
lt: Pasirinkti

en: Choose a page
lt: Pasirinkti puslapį

en: Choose an item
lt: Pasirinkti elementą

en: Choose another item
lt: Pasirinkti kitą elementą

en: Choose another page
lt: Pasirinkti kitą puslapį

en: Choose the language you want to use here.
lt: Pasirinkite kuria kalbą norite naudoti čia.

en: Choose which email notifications to receive.
lt: Pasirinkite kuriuos elektroninio pašto pranešimus norite gauti.

en: Choose which type of page you'd like to create.
lt: Pasirinkite kokio tipo puslapį norite sukurti.

en: Clear choice
lt: Išvalyti pasirinkimus

en: Close
lt: Uždaryti

en: Close explorer
lt: Uždaryti naršyklę

en: Collection
lt: Kolekcija

en: Collection '{0}' created.
lt: Kolekcija '{0}' sukurta.

en: Collection '{0}' deleted.
lt: Kolekcija '{0}' ištrinta.

en: Collection '{0}' updated.
lt: Kolekcija '{0}' atnaujinta.

en: Collection privacy
lt: Kolekcijos privatumas

en: Collections
lt: Kolekcijos

en: Common page configuration
lt: Bendra puslapio konfigūracija

en: Compare with live version
lt: Palyginti su veikiančia versija

en: Compare with previous revision
lt: Palyginti su buvusiomis revizijomis

en: Comparing
lt: Palyginama

en: Comparing %(title)s
lt: Lyginami %(title)s

en: Configure a site now.
lt: Konfigūruoti tinklalapį dabar.

en: Content
lt: Turinys

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy %(title)s
lt: Kopijuoti %(title)s

en: Copy page '{title}'
lt: Kopijuoti puslapį '{title}'

en: Copy subpages
lt: Kopijuoti vidinius puslapius

en: Copy this page
lt: Kopijuoti šį puslapį

en: Create a page in
lt: Sukurti puslapį viduje

en: Create a page in %(title)s
lt: Sukurti puslapį viduje %(title)s

en: Current draft
lt: Dabartinis juodraštis

en: Dashboard
lt: Prietaisų skydas

en: Date
lt: Data

en: December
lt: Gruodis

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete %(title)s
lt: Ištrinti %(title)s

en: Delete collection
lt: Ištrinti kolekciją

en: Delete page '{title}'
lt: Ištrinti psualpį '{title}'

en: Disable ordering of child pages
lt: Išjungti vidinių puslapių rikiavimą

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Drag
lt: Tempti

en: Earliest
lt: Naujausias

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit '{title}'
lt: Redaguoti '{title}'

en: Edit lock
lt: Redaguoti užraktą

en: Edit this item
lt: Redaguoti šį elementą

en: Edit this page
lt: Redaguoti šį puslapį

en: Edit your account
lt: Redaguoti savo vartotoją

en: Edit your notification preferences here:
lt: Redaguokite savo pranešimų nustatymus čia:

en: Edited
lt: Redaguotas

en: Editing
lt: Redaguojama

en: Editing %(page_type)s <span>%(title)s</span>
lt: Redaguojamas %(page_type)s <span>%(title)s</span>

en: Editing %(page_type)s: %(title)s
lt: Redaguojamas %(page_type)s: %(title)s

en: Email link
lt: Elektroninio pašto nuoroda

en: Enable ordering of child pages
lt: Įgalinti vidinių puslapių rikiavimą

en: English
lt: Anglų

en: Enter a search term above
lt: Aukščiau įveskite paieškos frazę

en: Enter password
lt: Įveskite slaptažodį

en: Enter your %s
lt: Įveskite savo %s

en: Enter your email address to reset your password
lt: Įveskite savo elektroninio pašto adresą kad atstatytumėte savo slaptažodį

en: Error 404
lt: Klaida 404

en: Error 404: Page not found
lt: Klaida 404: Puslapis nerastas

en: Expiry date/time must be in the future
lt: Galiojimo pabaigos data/laikas turi būti ateityje

en: Explore
lt: Naršyti

en: Explore child pages of '%(title)s'
lt: Naršyti vidinius '%(title)s' puslapius

en: Explore subpages of '%(title)s'
lt: Naršyti vidinius '%(title)s' puslapius

en: Explorer
lt: Naršyklė

en: Exploring %(title)s
lt: Naršoma %(title)s

en: External link
lt: Išorinė nuoroda

en: Failed to send approval notifications
lt: Nepavyko nusiųsti patvirtinimo pranešimų

en: Failed to send notifications to moderators
lt: Nepavyko nusiųsti pranešimų moderatoriams

en: Failed to send rejection notifications
lt: Nepavyko nusiųsti atmetimo pranešimų

en: February
lt: Vasaris

en: Fields
lt: Laukai

en: Finnish
lt: Suomių

en: Forgotten it?
lt: Pamiršote?

en: French
lt: Prancūzų

en: Fri
lt: Pen

en: Galician
lt: Galisų

en: German
lt: Vokiečių

en: Go live date/time must be before expiry date/time
lt: Veikimo įjungimo data/laikas turi būti prieš galiojimo pabaigos datą/laiką

en: Go to Wagtail admin
lt: Eiti į Wagtail administravimą

en: Go to Wagtail admin interface
lt: Eiti į Wagtail administravimo sąsają.

en: Greek
lt: Graikų

en: Heading {level}
lt: Antraštė {level}

en: Hello %(username)s,
lt: Sveiki %(username)s,

en: Home
lt: Namai

en: Horizontal line
lt: Horizontali linija

en: Icelandic
lt: Islandų

en: Insert link
lt: Iterpti nuorodą

en: Internal link
lt: Vidinė nuoroda

en: Italian
lt: Italų

en: Italic
lt: Pakreiptas

en: January
lt: Sausis

en: July
lt: Liepa

en: June
lt: Birželis

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: Language Preferences
lt: Kalbos nustatymai

en: Language preferences
lt: Kalbos nustatymai

en: Last modified: %(last_mod)s
lt: Paskutinį kartą keistas: %(last_mod)s

en: Latest
lt: Vėliausias

en: Line break
lt: Lūžis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: Live
lt: Veikiantis

en: Live version
lt: Publikuota versija

en: Loading…
lt: Kraunama...

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Login
lt: Prisijungti

en: March
lt: Kovas

en: May
lt: Gegužė

en: Menu
lt: Meniu

en: Mon
lt: Pir

en: More
lt: Daugiau

en: Move
lt: Perkelti

en: Move %(title)s
lt: Perkelti %(title)s

en: Move down
lt: Perkelti žemyn

en: Move page '{title}'
lt: Perkelti puslapį '{title}'

en: Move up
lt: Perkelti aukštyn

en: Name
lt: Vardas

en: Netherlands Dutch
lt: Nyderlandų olandų

en: New
lt: Naujas

en: New %(page_type)s
lt: Naujas %(page_type)s

en: New parent page
lt: Naujas tėvinis puslapis

en: New slug
lt: Naujas adreso trumpinys

en: New title
lt: Naujas pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: No collections have been created. Why not <a href="%(add_collection_url)s">add one</a>?
lt: Nebuvo sukurtos jokios kolekcijos. Kodėl gi <a href="%(add_collection_url)s">nesukūrus vienos</a>?

en: No pages have been created at this location.
lt: Šioje vietoje nebuvo sukurta jokių puslapių.

en: No pages use
lt: Jokie puslapiai nenaudoja

en: No results
lt: Nėra rezultatų

en: No revision of this page exist
lt: Jokia šio puslapio revizija neegzistuoja

en: No revisions of this page exist
lt: Jokios šio puslapio revizijos neegzistuoja

en: No, don't delete it
lt: Ne, neištrinti

en: No, don't unpublish
lt: Ne, publikuoti

en: No, don't unschedule
lt: Ne, planuoti

en: None
lt: Joks

en: Norwegian Bokmål
lt: Norvegų Bokmål

en: Notification preferences
lt: Pranešimų nustatymai

en: November
lt: Lapkritis

en: Numbered list
lt: Numeruotas sąrašas

en: October
lt: Spalis

en: Order
lt: Tvarka

en: Other searches
lt: Kitos paieškos

en: Page
lt: Puslapis

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
lt: Puslapis %(page_num)s iš %(total_pages)s.

en: Page '{0}' and {1} subpages copied.
lt: Puslapis '{0}' ir  '{1}' vidiniai puslapiai atkopijuoti.

en: Page '{0}' copied.
lt: Puslapis '{0}' nukopijuotas.

en: Page '{0}' created and published.
lt: Puslapis '{0}' sukurtas ir publikuotas.

en: Page '{0}' created and scheduled for publishing.
lt: Puslapis '{0}' sukurtas ir suplanuotas publikavimui.

en: Page '{0}' created and submitted for moderation.
lt: Puslapis '{0}' sukurtas ir pateiktas moderavimui.

en: Page '{0}' created.
lt: Puslapis '{0}' sukurtas.

en: Page '{0}' deleted.
lt: Puslapis '{0}' ištrintas.

en: Page '{0}' has been published.
lt: Puslapis '{0}' buvo publikuotas.

en: Page '{0}' has been replaced with revision from {1}.
lt: Puslapis '{0}' buvo pakeistas į reviziją iš {1}.

en: Page '{0}' has been scheduled for publishing.
lt: Puslapis '{0}' buvo suplanuotas publikavimui.

en: Page '{0}' has been submitted for moderation.
lt: Puslapis '{0}' buvo pateiktas moderavimui.

en: Page '{0}' has been updated.
lt: Puslapis '{0}' buvo atnaujintas.

en: Page '{0}' is live and this revision has been scheduled for publishing.
lt: Puslapis '{0}' yra veikiantis ir ši revizija buvo suplanuota publikavimui.

en: Page '{0}' is now locked.
lt: Puslapis '{0}' dabar užrakintas.

en: Page '{0}' is now unlocked.
lt: Puslapis '{0}' dabar atrakintas.

en: Page '{0}' moved.
lt: Puslapis '{0}' buvo perkeltas.

en: Page '{0}' published.
lt: Puslapis '{0}' publikuotas.

en: Page '{0}' rejected for publication.
lt: Puslapis '{0}' publikavimui atmestas.

en: Page '{0}' unpublished.
lt: Puslapis '{0}' nebepublikuojamas.

en: Page locked
lt: Puslapis užrakintas

en: Page privacy
lt: Puslapio privatumas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Pages awaiting moderation
lt: Puslapiai laukiantys moderacijos

en: Pages using
lt: Puslapiai naudoja

en: Pages using %(page_class_verbose_name)s
lt: Puslapiai naudojantys %(page_class_verbose_name)s

en: Pages using %(page_type)s
lt: Puslapiai naudojantys %(page_type)s

en: Parent
lt: Tėvas

en: Password change successful
lt: Šlaptažodžio pakeitimas pavyko

en: Password reset
lt: Slaptažodžio atstatymas

en: Persian
lt: Persų

en: Please follow the link below to reset your password:
lt: Sekite žemiau esančią nuorodą kad atstatytumėte savo slaptažodį:

en: Please select at least one group.
lt: Prašome pasirinkti bent vieną grupę.

en: Polish
lt: Lenkų

en: Portuguese
lt: Portugalų

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Preview draft version of '{title}'
lt: Peržiūrėti '{title}' juodraščio versiją

en: Preview error
lt: Peržiūrėti klaidą

en: Previous
lt: Buvęs

en: Privacy
lt: Privatumas

en: Privacy changes apply to all children of this page too.
lt: Privatumo pakeitimai pritaikomi ir visiems vidiniams puslapiams.

en: Privacy settings determine who is able to view documents in this collection.
lt: Privatumo nustatymai nustato kas galės žiūrėti dokumentus esančius šioje kolekcijoje.

en: Private
lt: Privatus

en: Promote
lt: Skelbti

en: Public
lt: Viešas

en: Publish
lt: Publikuoti

en: Publish copied page
lt: Publikuoti nukopijuotą puslapį

en: Publish copies
lt: Publikuoti kopijas

en: Publish this revision
lt: Publikuoti šia reviziją

en: Publishing…
lt: Publikuojama...

en: Redo
lt: Atgrąžinti

en: Reject
lt: Atmesti

en: Replace current draft
lt: Pakeisti dabartinį juodraštį

en: Reset password
lt: Atstatyti slaptažodį

en: Reset your password
lt: Atstatyti savo slaptažodį

en: Review this revision
lt: Peržiūrėti šią reviziją

en: Revision date
lt: Revizijos data

en: Revision from {0} of page '{1}' has been published.
lt: Puslapio '{1}' revizija iš {0} buvo publikuota.

en: Revision from {0} of page '{1}' has been scheduled for publishing.
lt: Puslapio '{1}' revizija iš {0} buvo suplanuota publikavimui.

en: Revision {0} of "{1}" unscheduled.
lt: Revizija {0} iš "{1}" neplanuojama.

en: Revisions
lt: Revizijos

en: Revisions of
lt: Revizijos

en: Revisions of %(title)s
lt: %(title)s revizijos

en: Romanian
lt: Rumunų

en: Root
lt: Šakninis

en: Russian
lt: Rusų

en: Sat
lt: Šeš

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save draft
lt: Išsaugoti juodraštį

en: Saving…
lt: Saugoma...

en: Scheduled for
lt: Planuoti

en: Scheduled publishing
lt: Planuotas publikavimas

en: Search
lt: Paieška

en: Search term
lt: Paieškos frazė

en: See all
lt: Žiūrėti viską

en: See children
lt: Žiūrėti vidinius

en: Select a new parent page for %(title)s
lt: Pasirinkite %(title)s naują tėvinį puslapį

en: Select a new parent page for <span>%(title)s</span>
lt: Pasirinkite <span>%(title)s</span> naują tėvinį puslapį

en: September
lt: Rugsėjis

en: Server Error
lt: Serverio klaida

en: Set your new password
lt: Nustatykite savo naują slaptažodį

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Show in Explorer
lt: Rodyti naršyklėje

en: Sign in
lt: Prisijungti

en: Sign in to Wagtail
lt: Prisijungti prie Wagtail

en: Signing in…
lt: Prisijungiama...

en: Site summary
lt: Tinklalapio suvestinė

en: Sites menu
lt: Tinklalapių meniu

en: Slovak
lt: Slovakų

en: Sorry, no pages match <em>"%(query_string)s"</em>
lt: Atsiprašome, jokie puslapiai neatitiko <em>"%(query_string)s"</em>

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
lt: Atsiprašome, jūs neturite leidimo pasiekti šios zonos.

en: Spanish
lt: Ispanų

en: Status
lt: Statusas

en: Submit for moderation
lt: Pateikti moderavimui

en: Sun
lt: Sek

en: Swedish
lt: Švedų

en: Test
lt: Testas

en: The collection could not be saved due to errors.
lt: Kolekcija negalėjo būti išsaugota dėl klaidų.

en: The page "%(page)s" has been submitted for moderation
lt: "%(page)s" puslapis buvo pateiktas moderavimui.

en: The page "%(page)s" has been submitted for moderation by %(editor)s.
lt: %(editor)s pateikė puslapį "%(page)s" moderacijai.

en: The page "%(title)s" has been approved
lt: Puslapis "%(title)s" buvo patvirtintas

en: The page "%(title)s" has been approved.
lt: Puslapis "%(title)s" buvo patvirtintas.

en: The page "%(title)s" has been rejected
lt: Puslapis "%(title)s" buvo atmestas

en: The page "%(title)s" has been rejected.
lt: Puslapis "%(title)s" buvo atmestas.

en: The page '{0}' is not currently awaiting moderation.
lt: Puslapis '{0}' dabar nelaukia moderavimo.

en: The page could not be created due to validation errors
lt: Puslapis negalėjo būti sukurtas dėl validavimo klaidų

en: The page could not be saved as it is locked
lt: Puslapis negalėjo būti išsaugotas nes yra užrakintas

en: The page could not be saved due to validation errors
lt: Puslapis negalėjo būti išsaugotas dėl validavimo klaidų

en: The requested page could not be found.
lt: Prašomas puslapis buvo nerastas.

en: There are no differences between these two revisions
lt: Nėra jokių skirtumų tarp šių dviejų revizijų

en: This collection cannot be deleted, because it is not empty. It contains:
lt: Ši kolekcija negali būti ištrinta, nes ji nėra tuščia. Joje yra:

en: This collection has been made private by a parent collection.
lt: Ši kolekcija buvo padaryta privačia pagal pirminę kolekciją.

en: This copy will be a child of this given parent page.
lt: Ši kopija bus viduje šio pateikto tėvinio puslapio.

en: This field is required.
lt: Šis laukas yra privalomas.

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
lt: Tai yra jūsų valdymo pultas kuriame bus atvaizduojama naudinga informacija apie jūsų sukurtą turinį.

en: This page has been made private by a parent page.
lt: Šis puslapis buvo padarytas privačiu pagal tėvinį puslapį.

en: This page has unsaved changes.
lt: Šis puslapis turi neišsaugotų pakeitimų.

en: This page is currently awaiting moderation
lt: Šis puslapis laukia moderavimo

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
lt: Šis puslapis yra veikiantis. Ar taip pat norėtumėte publikuoti ir jo kopiją?

en: This page is locked to further editing
lt: Šis puslapis tolimesniam redagavimui užrakintas

en: This page is protected from public view
lt: Šis puslapis apsaugotas nuo viešo matymo

en: This slug is already in use
lt: Šis trumpinys jau naudojamas

en: This slug is already in use within the context of its parent page "%s"
lt: Šis trumpinys jau yra naudojamas tėvinio puslapio kontekste "%s"

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
lt[0]: Tai nukopijuos %(count)s vidinį puslapį.
lt[1]: Tai nukopijuos %(count)s vidinius puslapius.
lt[2]: Tai nukopijuos %(count)s vidinių puslapių.
lt[3]: Tai nukopijuos %(count)s vidinių puslapių.

en: Thu
lt: Ketv

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Tue
lt: Antr

en: Type
lt: Tipas

en: Undo
lt: Anuliuoti

en: Unlocked
lt: Atrakinta

en: Unpublish
lt: Nebepublikuoti

en: Unpublish %(title)s
lt: Nebepublikuoti %(title)s

en: Unpublish page '{title}'
lt: Nebepublikuoti puslapio '{title}'

en: Unschedule
lt: Neplanuoti

en: Unschedule Revision %(revision.id)s for %(title)s
lt: Neplanuoti revizijos %(revision.id)s %(title)s

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Updated
lt: Atnaujintas

en: View draft
lt: Žiūrėti juodraštį

en: View live
lt: Žiūrėti veikiantį

en: View live version of '{title}'
lt: Peržiūrėti veikiančią '{title}' versiją

en: View more options for '{title}'
lt: Peržiūrėti daugiau '{title}' nustatymų

en: View revision history for '{title}'
lt: Peržiūrėti '{title}' revizijų istoriją

en: View revisions
lt: Peržiūrėti revizijas

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Wed
lt: Tre

en: Welcome to the %(site_name)s Wagtail CMS
lt: Sveiki, čia %(site_name)s Wagtail CMS

en: Why not <a href="%(add_page_url)s">create one</a>?
lt: Kodėl gi <a href="%(add_page_url)s">nesukūrus vieno</a>?

en: Write here…
lt: Rašyti čia...

en: Yes, delete
lt: Taip, ištrinti

en: Yes, delete it
lt: Taip, ištrinti

en: Yes, move this page
lt: Taip, perkelti šį puslapį

en: Yes, unpublish it
lt: Taip, nebepublikuoti

en: Yes, unschedule
lt: Taip, neplanuoti

en: You are using an <strong>outdated</strong> browser not supported by this software. Please <a href="http://browsehappy.com/">upgrade your browser</a>.
lt: Jūs naudojate <strong>pasenusią</strong> naršyklę, kuri yra nepalaikoma programinės įrangos. Prašome <a href="http://browsehappy.com/">atnaujinti naršyklę</a>.

en: You are viewing a previous revision of this page from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
lt: Jūs žiūrite buvusią šio puslapio revizija iš <b>%(created_at)s</b> pagal %(user)s

en: You can edit the page here:
lt: Galite redaguoti puslapį čia:

en: You can edit the privacy settings on:
lt: Jūs galite redaguoti privatumo nustatymus čia:

en: You can preview the page here:
lt: Galite peržiūrėti puslapį čia:

en: You can view the page here:
lt: Galite peržiūrėti puslapį čia:

en: You cannot copy a page into itself when copying subpages
lt: Jūs negalite kopijuoti puslapio į jį patį kopijuojant vidinius puslapius

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
lt: Jūs negalite turėti daugybinių leidimų įrašų tai pačiai kolekcijai.

en: You do not have permission to access the admin
lt: Jūs neturite leidimo pasiekti administravimo sąsajos

en: You do not have permission to copy to page "%(page_title)s"
lt: Jūs neturite leidimo kopijuoti į puslapį "%(page_title)s"

en: You have been successfully logged out.
lt: Jūs sėkmingai atsijungėte.

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
lt: Jūsų %(username_field)s ir slaptažodis nesutapo. Bandykite dar kartą.

en: Your most recent edits
lt: Jūsų paskutiniai redagavimai

en: Your password can't be changed here. Please contact a site administrator.
lt: Čia jūsų slaptažodis negali būti pakeistas. Susisiekite su tinklalapio administratoriumi.

en: Your password has been changed successfully!
lt: Jūsų slaptažodis buvo sėkmingai atnaujintas!

en: Your preferences have been updated.
lt: Jūsų nustatymai buvo atnaujinti.

en: Your username (in case you've forgotten):
lt: Jūsų vartotojo vardas (tuo atveju jei pamiršote):

en: by %(modified_by)s
lt: pagal %(modified_by)s

[ctx: points to a user who created a revision]
en: by
lt: pagal

en: revision {0} of "{1}"
lt: revizija {0} iš "{1}"
