Wagtail - en to ka translation catalogue (41 entries)

en: Content
ka: შიგთავსი

en: Enter password
ka: შეიყვანეთ პაროლი

en: Enter your %s
ka: შეიყვანეთ თქვენი %s

en: New title
ka: ახალი სათაური

en: Search
ka: ძიება

en: Search term
ka: ძიების ტერმინი

en: Account
ka: ანგარიში

en: Reset password
ka: პაროლის აღდგენა

en: Login
ka: შესვლა

en: Check your email
ka: შეამოწმეთ თქვენი ელფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Internal link
ka: შიდა ბმული

en: Save
ka: შენახვა

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Edit this page
ka: ამ გვერდის რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Status
ka: სტატუსი

en: You can view the page here:
ka: გვერდის ნახვა შეგიძლიათ აქ:

en: You can edit the page here:
ka: გვერდის რესქტირება შეგიძლიათ აქ:

en: Copy
ka: კოპირება

en: New
ka: ახალი

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Order
ka: მიმდევრობა

en: January
ka: იანვარი

en: February
ka: თებერვალი

en: March
ka: მარტი

en: April
ka: აპრილი

en: May
ka: მაისი

en: June
ka: ივნისი

en: July
ka: ივლისი

en: August
ka: აგვისტო

en: September
ka: სექტემბერი

en: October
ka: ოქტომბერი

en: November
ka: ნოემბერი

en: December
ka: დეკემბერი

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: Choose another page
ka: სხვა გვერდის არჩევა
