Wagtail - en to fa translation catalogue (339 entries)

en: 
                                                                Moved down 1 place.
                                                             | 
                                                                Moved down %(counter)s places.
fa[0]: 
    %(counter)s مکان به پایین انتقال یافت.
fa[1]: 
    %(counter)s مکان به پایین انتقال یافت.

en: 
                                                                Moved up 1 place.
                                                             | 
                                                                Moved up %(counter)s places.
fa[0]: 
    %(counter)s به بالا انتقال یافت.
fa[1]: 
    %(counter)s به بالا انتقال یافت.

en: 
                                If you just want to add pages to an existing site, create them as children of the homepage instead.
fa: 
    اگر میخواهید صفحه جدیدی به سایت فعلی اضافه کنید، آن ها را به عنوان زیرگروه صفحه خانه ایجاد کنید

en: 
                                The root level is where you can add new sites to your Wagtail installation. Pages created here will not be accessible at any URL until they are associated with a site.
fa: 
    سطح ریشه جایی است که می‌توانید سایت های جدیدی را به وگتیل اضافه کنید. صفحه اینجاد شده در اینجا پیش از آن که به سایت مرتبط شوند قابل دسترسی از طریق نشانی اینترنتی را نخواهند داشت.

en: 
                            Pages created here will not be accessible at any URL. To add pages to an existing site, create them as children of the homepage.
fa: 
    صفحه ایجاد شده در اینجا قابل دسترسی از طریق نشانی اینترنتی نیستند. برای افزودن صفحه ها به سایت موجود، آن ها را به عنوان زیرگروه صفحه خانه ایجاد کنید.

en: 
                            There is no site record for this location. Pages created here will not be accessible at any URL.
fa: 
    هیچ رکورد سایتی برای این موقعیت وجود ندارد. صفحه های ایجاد شده در این محل توسط نشانی اینترنتی قابل دسترسی نخواهند بود.

en: 
                            There is no site set up for this location. Pages created here will not be accessible at any URL until a site is associated with this location.
fa: 
    سایتی برای این موقعیت تنظیم نشده. صفحه هایی که در اینجا ایجاد می‌شوند توسط نشانی اینترنتی قابل دسترسی نخواهند بود مگر این که سایتی به موقعیت آن ها مرتبط شود

en: 
                        This page has one subpage. Unpublish this too
                     | 
                        This page has %(live_descendant_count)s subpages. Unpublish these too
fa[0]: 
    این صفحه %(live_descendant_count)s زیر صفحه دارد. آنها نیز لغو انتشار می‌شوند
fa[1]: 
    این صفحه %(live_descendant_count)s زیر صفحه دارد. آنها نیز لغو انتشار می‌شوند

en: 
                        This will also delete one more subpage.
                     | 
                        This will also delete %(descendant_count)s more subpages.
fa[0]: 
            همچنین این کار باعث حذف %(descendant_count)s زیرصفحه خواهد شد.
fa[1]: 
            همچنین این کار باعث حذف %(descendant_count)s زیرصفحه خواهد شد.

en: 
                    Impossible to preview this page, some errors are remaining.
                    Please close this tab, edit the page to fix these errors,
                    then use preview again.
fa: 
    امکان پیش نمایش صفحه وجود ندارد، برخی خطاها باقی مانده اند. لطفا این تب را ببندید و صفحه را برای برطرف سازی خطا ویرایش نمایید سپس مجددا از پیش نمایش استفاده نمایید.

en: 
                    Only pages of type "%(type)s" may be chosen for this field. Search results will exclude pages of other types.
                     | 
                    Only the following page types may be chosen for this field: %(type)s. Search results will exclude pages of other types.
fa[0]: 
            تنها انواع صفحه زیر می‌تواند برای این فیلد انتخاب شود: %(type)s. انواع دیگر صفحه ها در نتایج جستجو لحاظ نخواهند شد.
fa[1]: 
            تنها انواع صفحه زیر می‌تواند برای این فیلد انتخاب شود: %(type)s. انواع دیگر صفحه ها در نتایج جستجو لحاظ نخواهند شد.

en: 
                    There is one matching page
                 | 
                    There are %(counter)s matching pages
fa[0]: 
    %(counter)s صفحه منطبق پیدا شد
fa[1]: 
    %(counter)s صفحه منطبق پیدا شد

en: 
                Javascript is required to use Wagtail, but it is currently disabled.<br />
                Here are the <a href="http://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noopener">instructions how to enable JavaScript in your web browser</a>.
fa: 
    برای استفاده از وگتیل نیاز به جاواسکریپت دارید که در حال حاضر غیرفعال است.<br />
    در اینجا <a href="http://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noopener">دستورالعمل های فعال سازی جاواسکریپت</a> را برای مرورگر خود آمده است.

en: 
            <span>%(total)s</span> Page
         | 
            <span>%(total)s</span> Pages
fa[0]: 
    <span>%(total)s</span> صفحه
fa[1]: 
    <span>%(total)s</span> صفحه

en: 
            Page %(page_number)s of %(num_pages)s.
fa: 
    صفحه %(page_number)s از %(num_pages)s

en: 
            There is one match
         | 
            There are %(counter)s matches
fa[0]: 
    %(counter)s مورد پیدا شد
fa[1]: 
    %(counter)s مورد پیدا شد

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
fa[0]: %(count)s صفحه در حال کپی زنده هستند. آیا مایل کپی‌های آنها نیز انتشار یابند؟
fa[1]: %(count)s صفحه در حال کپی زنده هستند. آیا مایل کپی‌های آنها نیز انتشار یابند؟

en: %(time_period)s ago
fa: %(time_period)s پیش

en: Account
fa: حساب

en: Account settings
fa: تنظیمات حساب

en: Add a child page
fa: افزودن صفحه زیرگروه

en: Add a child page to '%(title)s'
fa: افزودن زیرصفحه به «%(title)s»

en: Add a child page to '{title}'
fa: افزودن زیرصفحه به '{title}'

en: Add a collection
fa: افزودن مجموعه

en: Add an email link
fa: لینک ایمیل را اضافه کنید

en: Add an external link
fa: لینک بیرونی اضافه کنید

en: Add another
fa: افزودن یکی دیگر

en: Add child page
fa: افزودن زیرصفحه

en: Add collection
fa: افزودن مجموعه

en: All collections
fa: همه مجموعه ها

en: Alternatively you can <a href="%(unpublish_url)s">unpublish the page</a>. This removes the page from public view and you can edit or publish it again later.
fa: همچنین می‌توانید این صفحه را <a href="%(unpublish_url)s">لغو انتشار</a> کنید. این کار باعث خارج شدن صفحه از حالت عمومی میشود تا بعدا بتوانید آن را ویرایش و منتشر نمایید.

en: Approve
fa: تایید

en: April
fa: آپریل

en: Are you sure you want to delete this collection?
fa: آیا میخواهید این مجموعه را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this page?
fa: آیا میخواهید این صفحه را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to move this page and all of its children into '%(title)s'?
fa: آیا میخواهید این صفحه و همه زیرصفحه های آن را به «%(title)s» انتقال دهید؟

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
fa: آیا میخواهید این صفحه را به «%(title)s» انتقال دهید؟

en: Are you sure you want to unpublish this page?
fa: آیا میخواهید این صفحه لغو انتشار شود؟

en: August
fa: آگوست

en: Brazilian Portuguese
fa: پرتغالی برزیل

en: Catalan
fa: کاتالان

en: Change password
fa: تغییر رمزعبور

en: Change the password you use to log in.
fa: رمزعبورتان را برای ورود تغییر دهید.

en: Changes
fa: تغییرات

en: Check your email
fa: ایمیل خود را چک کنید

en: Chinese (China)
fa: چینی (چین)

en: Choose
fa: انتخاب کن

en: Choose a page
fa: صفحه را انتخاب کنید

en: Choose an item
fa: آیتمی را انتخاب کنید

en: Choose another item
fa: آیتم دیگری را انتخاب کنید

en: Choose another page
fa: انتخاب صفحه دیگر

en: Choose the language you want to use here.
fa: زبانی که میخواهید بکار بگیرید را انتخاب کنید.

en: Choose which email notifications to receive.
fa: آگاهسازی های ایمیلی را می‌خواهید دریافت کنید انتخاب نمایید.

en: Choose which type of page you'd like to create.
fa: نوع صفحه ای را که میخواهید بسازید مشخص کنید.

en: Clear choice
fa: پاک کردن انتخاب

en: Close
fa: بستن

en: Close explorer
fa: بستن کاوشگر

en: Collection
fa: مجموعه

en: Collection '{0}' created.
fa: مجموعه '{0}' ایجاد شد.

en: Collection '{0}' deleted.
fa: مجموعه  '{0}' حذف شد.

en: Collection '{0}' updated.
fa: مجموعه '{0}' بروزرسانی شد.

en: Collection privacy
fa: حریم مجموعه

en: Collections
fa: مجموعه ها

en: Common page configuration
fa: پیکربندی متداول صفحه

en: Compare with live version
fa: مقایسه با نسخه زنده

en: Compare with previous revision
fa: مقایسه با بازبینی قبلی

en: Comparing
fa: مقایسه

en: Comparing %(title)s
fa: مقایسه %(title)s

en: Configure a site now.
fa: پیکربندی سایت

en: Content
fa: محتوا

en: Copy
fa: کپی

en: Copy %(title)s
fa: کپی %(title)s

en: Copy page '{title}'
fa: کپی صفحه '{title}'

en: Copy subpages
fa: کپی زیرصفحه‌ها

en: Copy this page
fa: کپی این صفحه

en: Create a page in
fa: ایجاد صفحه در

en: Create a page in %(title)s
fa: ایجاد صفحه در %(title)s

en: Current draft
fa: پیشنویس فعلی

en: Dashboard
fa: داشبورد

en: Date
fa: تاریخ

en: December
fa: دسامبر

en: Delete
fa: حذف

en: Delete %(title)s
fa: حذف %(title)s

en: Delete collection
fa: حذف مجموعه

en: Delete page '{title}'
fa: حذف صفحه '{title}'

en: Disable ordering of child pages
fa: غیرفعال سازی ترتیب زیرصفحه ها

en: Draft
fa: پیشنویس

en: Drag
fa: کشیدن

en: Earliest
fa: اولین

en: Edit
fa: تصحیح

en: Edit '{title}'
fa: ویرایش '{title}'

en: Edit lock
fa: ویرایش قفل

en: Edit this item
fa: ویرایش این آیتم

en: Edit this page
fa: ویرایش صفحه

en: Edit your account
fa: ویرایش حساب شما

en: Edit your notification preferences here:
fa: اینجا ترجیحات آگاهسازی خودتان را ویرایش کنید:

en: Edited
fa: تصحیح شده

en: Editing
fa: ویرایش

en: Editing %(page_type)s <span>%(title)s</span>
fa: ویرایش %(page_type)s <span>%(title)s</span>

en: Editing %(page_type)s: %(title)s
fa: ویرایش %(page_type)s: %(title)s

en: Email link
fa: لینک ایمیل

en: Enable ordering of child pages
fa: فعال سازی ترتیب زیرصفحه ها

en: English
fa: انگلیسی

en: Enter a search term above
fa: عبارت جستجو را وارد نمایید

en: Enter password
fa: رمزعبور را وارد کنید

en: Enter your %s
fa: %s خود را وارد کنید

en: Enter your email address to reset your password
fa: برای بازنشانی رمز، نشانی ایمیل خود را وارد کنید

en: Expiry date/time must be in the future
fa: تاریخ/ساعت انقضا باید در آینده باشد

en: Explore
fa: کاوش

en: Explore child pages of '%(title)s'
fa: کاوش زیرصفحه های «%(title)s»

en: Explore subpages of '%(title)s'
fa: کاوش زیرصفحه های «%(title)s»

en: Explorer
fa: کاوشگر

en: Exploring %(title)s
fa: درحال کاوش %(title)s

en: External link
fa: لینک بیرونی

en: Failed to send approval notifications
fa: فرستادن آگاهسازی تایید ناموفق بود

en: Failed to send notifications to moderators
fa: فرستادن آگاهسازی به ناظرین ناموفق بود

en: Failed to send rejection notifications
fa: فرستادن آگاهسازی رد انتشار ناموفق بود

en: February
fa: فوریه

en: Fields
fa: فیلدها

en: Finnish
fa: فنلاندی

en: Forgotten it?
fa: فراموش کردید؟

en: French
fa: فرانسوی

en: Fri
fa: جمعه

en: Galician
fa: گالیسیایی

en: German
fa: آلمانی

en: Go live date/time must be before expiry date/time
fa: تاریخ/ساعت زنده شدن باید پیش از تاریخ/ساعت انقضا باشد

en: Go to Wagtail admin
fa: رفتن به رابط راهبری وگتیل

en: Go to Wagtail admin interface
fa: رفتن به رابط راهبری وگتیل

en: Greek
fa: یونانی

en: Hello %(username)s,
fa: سلام %(username)s،

en: Home
fa: خانه

en: Icelandic
fa: ایسلندی

en: Insert link
fa: درج لینک

en: Internal link
fa: لینک درونی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: January
fa: ژانویه

en: July
fa: جولای

en: June
fa: ژوئن

en: Language Preferences
fa: ترجیحات زبانی

en: Language preferences
fa: ترجیحات زبان

en: Last modified: %(last_mod)s
fa: آخرین تغییر: %(last_mod)s

en: Latest
fa: آخرین

en: Lithuanian
fa: لیتوانیایی

en: Live
fa: زنده

en: Live version
fa: نسخه زنده

en: Locked
fa: قفل

en: Log out
fa: خروج

en: Login
fa: ورود

en: March
fa: مارس

en: May
fa: مه

en: Menu
fa: منو

en: Mon
fa: دوشنبه

en: More
fa: بیشتر

en: Move
fa: انتقال

en: Move %(title)s
fa: انتقال %(title)s

en: Move down
fa: حرکت به پایین

en: Move page '{title}'
fa: انتقال صفحه '{title}'

en: Move up
fa: حرکت به بالا

en: Name
fa: نام

en: Netherlands Dutch
fa: آلمانی هلندی

en: New
fa: جدید

en: New %(page_type)s
fa: %(page_type)s جدید

en: New parent page
fa: صفحه والد جدید

en: New slug
fa: اسلاگ جدید

en: New title
fa: عنوان جدید

en: Next
fa: بعدی

en: No collections have been created. Why not <a href="%(add_collection_url)s">add one</a>?
fa: مجموعه ای ایجاد نشد. چرا یکی <a href="%(add_collection_url)s">ایجاد</a> نمیکنید؟

en: No pages have been created at this location.
fa: هیچ صفحه ای در این موقعیت ایجاد نشده است.

en: No pages use
fa: صفحه ای استفاده نمی‌کند

en: No results
fa: بدون نتیجه

en: No revision of this page exist
fa: بازبینی این صفحه پیدا نشد

en: No revisions of this page exist
fa: برای این صفحه هیچ بازبینی وجود ندارد

en: No, don't delete it
fa: نه، حذف نشود

en: No, don't unpublish
fa: نه لغو انتشار نشود

en: None
fa: خالی

en: Norwegian Bokmål
fa: بوکمال نروژی

en: Notification preferences
fa: ترجیحات آگاهسازی

en: November
fa: نوامبر

en: October
fa: اکتبر

en: Order
fa: ترتیب

en: Other searches
fa: جستجوهای دیگر

en: Page
fa: صفحه

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
fa: صفحه %(page_num)s از %(total_pages)s.

en: Page '{0}' and {1} subpages copied.
fa: صفحه '{0}' و '{1}' زیرصفحه آن کپی شدند.

en: Page '{0}' copied.
fa: صفحه '{0}' کپی شد.

en: Page '{0}' created and published.
fa: صفحه '{0}' ایجاد و انتشار یافت.

en: Page '{0}' created and scheduled for publishing.
fa: صفحه  '{0}' ایجاد و برای انتشار برنامه ریزی شد.

en: Page '{0}' created and submitted for moderation.
fa: صفحه '{0}' ایجاد و برای نظارت فرستاده شد.

en: Page '{0}' created.
fa: صفحه '{0}' ایجاد شد.

en: Page '{0}' deleted.
fa: صفحه '{0}' حذف شد.

en: Page '{0}' has been published.
fa: صفحه '{0}' انتشار یافت.

en: Page '{0}' has been replaced with revision from {1}.
fa: صفحه '{0}' با بازبینی '{1}' جایگزین شد.

en: Page '{0}' has been scheduled for publishing.
fa: صفحه '{0}' برای انتشار زمانبندی شد.

en: Page '{0}' has been submitted for moderation.
fa: صفحه '{0}' برای نظارت فرستاده شد.

en: Page '{0}' has been updated.
fa: صفحه '{0}' بروزرسانی شد.

en: Page '{0}' is now locked.
fa: صفحه '{0}' قفل شده است.

en: Page '{0}' is now unlocked.
fa: صفحه '{0}' باز شده است.

en: Page '{0}' moved.
fa: صفحه '{0}' انتقال یافت.

en: Page '{0}' published.
fa: صفحه '{0}' انتشار یافت.

en: Page '{0}' rejected for publication.
fa: صفحه '{0}' برای انتشار رد شد.

en: Page '{0}' unpublished.
fa: صفحه '{0}' لغو انتشار شد.

en: Page locked
fa: صفحه قفل شده

en: Page privacy
fa: حریم صفحه

en: Pages
fa: صفحه ها

en: Pages awaiting moderation
fa: صفحه های نیازمند نظارت

en: Pages using
fa: صفحه های

en: Pages using %(page_class_verbose_name)s
fa: صفحه های %(page_class_verbose_name)s

en: Pages using %(page_type)s
fa: صفحه هایی که %(page_type)s هستند

en: Parent
fa: والد

en: Password change successful
fa: رمزعبور تغییر یافت

en: Password reset
fa: بازنشانی رمزعبور

en: Persian
fa: فارسی

en: Please follow the link below to reset your password:
fa: لطفا لینک پایین را برای بازنشانی رمزعبور دنبال کنید:

en: Please select at least one group.
fa: لطفا دست کم یک گروه را انتخاب نمایید.

en: Polish
fa: لهستانی

en: Portuguese
fa: پرتغالی

en: Preview
fa: نمایش

en: Preview draft version of '{title}'
fa: پیش نمایش نسخه پیش نویس '{title}'

en: Preview error
fa: خطای پیش‌نمایش

en: Previous
fa: قبلی

en: Privacy
fa: حریم

en: Privacy changes apply to all children of this page too.
fa: تغییرات حریم که به همه صفحه های زیرگروه این صفحه اعمال میشود.

en: Privacy settings determine who is able to view documents in this collection.
fa: تنظیمات حریم تشخیص میدهد که چه کسی میتواند این مجموعه را ببیند

en: Private
fa: خصوصی

en: Promote
fa: ترویج

en: Public
fa: انتشار

en: Publish
fa: انتشار

en: Publish copied page
fa: انتشار صفحه کپی شده

en: Publish copies
fa: انتشار کپی‌ها

en: Publish this revision
fa: انتشار این بازبینی

en: Reject
fa: رد

en: Replace current draft
fa: جایگزینی پیشنویس فعلی

en: Reset password
fa: بازنشانی رمزعبور

en: Reset your password
fa: رمزعبور را بازنشانی کنید

en: Review this revision
fa: پیش‌نمایش این بازبینی

en: Revision date
fa: تاریخ بازبینی

en: Revision from {0} of page '{1}' has been published.
fa: بازبینی {0} صفحه  '{1}' انتشار یافت.

en: Revision from {0} of page '{1}' has been scheduled for publishing.
fa: بازبینی از {0} صفحه '{1}' برای انتشار زمانبندی شد.

en: Revisions
fa: بازبینی‌ها

en: Revisions of
fa: بازبینی های

en: Revisions of %(title)s
fa: %(title)s بازبینی

en: Romanian
fa: رومانیایی

en: Russian
fa: روسی

en: Sat
fa: شنبه

en: Save
fa: ذخیره

en: Save draft
fa: ذخیره پیشنویس

en: Scheduled publishing
fa: انتشار زمانبندی‌شده

en: Search
fa: جستجو

en: Search term
fa: عبارت جستجو

en: See all
fa: نمایش همه

en: See children
fa: نمایش زیرگروه

en: Select a new parent page for %(title)s
fa: صفحه والد جدیدی را برای %(title)s انتخاب کنید

en: Select a new parent page for <span>%(title)s</span>
fa: صفحه والد جدیدی را برای <span>%(title)s</span> انتخاب کنید

en: September
fa: سپتامبر

en: Server Error
fa: خطای سرور

en: Set your new password
fa: رمزعبور جدید را وارد نمایید

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Show in Explorer
fa: نمایش در کاوشگر

en: Sign in
fa: ورود

en: Sign in to Wagtail
fa: ورود به وگتیل

en: Site summary
fa: خلاصه سایت

en: Sites menu
fa: منوی سایت‌ها

en: Sorry, no pages match <em>"%(query_string)s"</em>
fa: متاسفانه هیچ صفحه ای با «<em>%(query_string)s</em>» تطابق نداشت

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
fa: متاسفانه مجوز لازم برای دسترسی به این ناحیه را ندارید.

en: Spanish
fa: اسپانیولی

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit for moderation
fa: فرستادن برای نظارت

en: Sun
fa: یکشنبه

en: Test
fa: تست

en: The collection could not be saved due to errors.
fa: به دلیل بروز خطا امکان ذخیره مجموعه وجود ندارد.

en: The page "%(page)s" has been submitted for moderation
fa: صفحه «%(page)s» برای نظارت فرستاده شد

en: The page "%(page)s" has been submitted for moderation by %(editor)s.
fa: صفحه «%(page)s» برای نظارت توسط %(editor)s فرستاده شد.

en: The page "%(title)s" has been approved
fa: صفحه «%(title)s» تایید شد

en: The page "%(title)s" has been approved.
fa: صفحه «%(title)s» تایید شد.

en: The page "%(title)s" has been rejected
fa: صفحه «%(title)s» رد شد

en: The page "%(title)s" has been rejected.
fa: صفحه «%(title)s» رد شد.

en: The page '{0}' is not currently awaiting moderation.
fa: صفحه '{0}' در انتظار نظارت است.

en: The page could not be created due to validation errors
fa: به دلیل بروز خطا صفحه ایجاد نشد.

en: The page could not be saved as it is locked
fa: بدلیل قفل بودن صفحه امکان ذخیره وجود ندارد

en: The page could not be saved due to validation errors
fa: صفحه به دلیل وجود خطاهای معتبرسازی ذخیره نمی‌شود

en: There are no differences between these two revisions
fa: تفاوتی بین دو بازبینی وجود ندارد

en: This collection cannot be deleted, because it is not empty. It contains:
fa: بدلیل خالی نبودن، مجموعه قابل حذف نیست. حاوی موارد زیر است:

en: This collection has been made private by a parent collection.
fa: این مجموعه توسط یک مجموعه والد خصوصی شده است.

en: This copy will be a child of this given parent page.
fa: این کپی زیرگروه صفحه والد داده شده خواهد بود.

en: This field is required.
fa: این فیلد لازم است.

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
fa: اینجا پیشخوان شماست و در آن اطلاعات مفیدی مربوط به محتوایی که تولید کرده اید نمایش داده میشود.

en: This page has been made private by a parent page.
fa: این صفحه توسط صفحه والد شخصی شده.

en: This page has unsaved changes.
fa: این صفحه تغییرات ذخیره نشده دارد.

en: This page is currently awaiting moderation
fa: این در انتظار نظارت است

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
fa: این صفحه زنده است. آیا مایلید کپی آن نیز انتشار یابد؟

en: This page is locked to further editing
fa: این صفحه برای ویرایش در آینده قفل شده

en: This page is protected from public view
fa: این صفحه از دید عمومی پنهان شده است

en: This slug is already in use
fa: این اسلاگ در حال استفاده است

en: This slug is already in use within the context of its parent page "%s"
fa: این اسلاگ در حال استفاده داخل محتوای صفحه والد خود "%s" است

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
fa[0]: %(count)s زیرصفحه کپی خواهد شد.
fa[1]: %(count)s زیرصفحه کپی خواهد شد.

en: Thu
fa: پنجشنبه

en: Title
fa: عنوان

en: Tue
fa: سه شنبه

en: Type
fa: نوع

en: URL
fa: نشانی

en: Unlocked
fa: گشوده

en: Unpublish
fa: لغو انتشار

en: Unpublish %(title)s
fa: لغو انتشار %(title)s

en: Unpublish page '{title}'
fa: لغوانتشار صفحه '{title}'

en: Update
fa: بروزرسانی

en: Updated
fa: بروزرسانی شده

en: View draft
fa: دیدن پیشنویس

en: View live
fa: دیدن زنده

en: View live version of '{title}'
fa: دیدن نسخه زنده '{title}'

en: View more options for '{title}'
fa: دیدن گزینه های بیشتر برای '{title}'

en: View revision history for '{title}'
fa: نمایش سابقه بازبینی‌های '{title}'

en: View revisions
fa: دیدن بازبینی‌ها

en: Visibility
fa: دیده شدن

en: Wed
fa: چهارشنبه

en: Welcome to the %(site_name)s Wagtail CMS
fa: به وگتیل %(site_name)s خوش آمدید

en: Why not <a href="%(add_page_url)s">create one</a>?
fa: چرا یکی <a href="%(add_page_url)s">ایجاد</a> نمیکنید؟

en: Yes, delete
fa: بله حذف شود

en: Yes, delete it
fa: بله حذف شود

en: Yes, move this page
fa: بله، منتقل شود

en: Yes, unpublish it
fa: بله لغو انتشار شود

en: You are using an <strong>outdated</strong> browser not supported by this software. Please <a href="http://browsehappy.com/">upgrade your browser</a>.
fa: شما از یک مرورگر <strong>قدیمی</strong> استفاده می‌کنید که توسط این نرم افزار پشتیبانی نمی‌شود. لطفا مرورگر خود را <a href="http://browsehappy.com/">بروزرسانی</a> کنید.

en: You are viewing a previous revision of this page from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
fa: شما در حال دیدن بازبینی قبلی این صفحه از <b>%(created_at)s</b> توسط %(user)s هستید

en: You can edit the page here:
fa: از اینجا صفحه را ویرایش کنید:

en: You can edit the privacy settings on:
fa: تنظیمات حریم را می‌توانید اینجا ویرایش کنید:

en: You can preview the page here:
fa: از اینجا می‌توانید صفحه را پیش نمایش کنید:

en: You can view the page here:
fa: می‌توانید صفحه را اینجا ببینید:

en: You cannot copy a page into itself when copying subpages
fa: هنگامی که صفحه ها کپی میشوند نمی‌توان یک صفحه را به داخل خودش کپی کرد

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
fa: نمی‌توانید چند رکورد مجوز برای یک مجموعه معین داشته باشید.

en: You do not have permission to access the admin
fa: مجوز لازم برای دسترسی به ادمین را ندارید

en: You do not have permission to copy to page "%(page_title)s"
fa: دسترسی لازم برای کپی صفحه %(page_title)s را ندارید

en: You have been successfully logged out.
fa: با موفقیت خارج شدید.

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
fa: %(username_field)s و رمزعبور با هم تطبیق ندارند. لطفا مجددا سعی کنید.

en: Your most recent edits
fa: ویرایش‌های اخیر شما

en: Your password can't be changed here. Please contact a site administrator.
fa: رمزعبور شما نمیتواند تغییر کند. لطفا با راهبر سایت تماس بگیرید.

en: Your password has been changed successfully!
fa: رمز عبور شما با موفقیت تغییر یافت!

en: Your preferences have been updated.
fa: ترجیحات شما بروزرسانی شد.

en: Your username (in case you've forgotten):
fa: نام کاربری شما (درصورتی که فراموش کرده اید):

en: by %(modified_by)s
fa: توسط %(modified_by)s

[ctx: points to a user who created a revision]
en: by
fa: توسط
